Primera División: a Villarreal átrobogott a Valencián

2013.10.27. 18:55
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 10. fordulójában a Villarreal nagyon simán, három góllal nyert a Valencia ellen.

Az első félidő közepén kétgólos előnyhöz jutottak a pályaválasztók, majd a szünet után Giovani dos Santos az elvétett büntetőt követően egy perccel egy szöglet után – Vicente Guaita valencia kapus mentette szögletre a tizenegyest – javított, hogy a vendégek szépítését követően a hajrában az ő gólja zárja le a mérkőzést.

Ötödször kapott ki a Valencia, vendégcsapatként ötödik fellépésén harmadszor. A Villarreal hatodszor nyert, házigazdaként ötödik meccsén negyedszer, ráadásul utóbbit tekintve még őrzi veretlenségét.

SPANYOLORSZÁG, PRIMERA DIVISIÓN
10. FORDULÓ

Villarreal–Valencia 4–1 (Uche 17., H. Pérez 22., Giovani dos Santos 49., 84., ill. Ricardo Costa 63.)