La Liga: továbbra is hazai pont nélkül az FTC El-riválisa

B. A.B. A.
2019.09.29. 14:20
Sorozatban a harmadik bajnokiján maradt nyeretlen az Espanyol, amely hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Valladolidtól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Az Eibar ugyanilyen végereredménnyel győzte le a Celta Vigót.

A barcelonai együttes egészen pocsékul szerepel otthon az új idényben: David Gallego csapata a negyedik hazai bajnokiját is elbukta, ezeken a találkozókon tíz gólt kapott, s csupán egy gólt szerzett, ráadásul az Európa-ligában sem tudott nyerni a Ferencváros (1–1) ellen. Ferencváros (1–1) ellen.

Spanyol sajtóhírek szerint könnyen megeshet, hogy az újabb csalódást keltő eredmény a 47 éves szakember állásába kerül.

A Celta 2–0-ra kikapott Eibarban, a vigói együttes sorozatban ötödik bajnokiján maradt nyeretlen.