La Liga: az exújpesti 224 perc után kapott újra gólt, de...

2017.11.25. 14:55
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában az Eibar újabb lépést tett a kiesőzónától való távolodás felé, a baszk derbin 2–1-re nyert a 91. percben szépítő Alavés otthonában.

A korábbi újpesti kapus, a szezon előtt az Alcorcóntól érkező Marko Dmitrovics ezt megelőzően legutóbb a 11. forduló 46. percében kapott gólt a bajnokságban, így 224 perc után rezdült meg ismét a hálója.

Az Eibar a Real Sociedad vendégeként elszenvedett 3–1-es vereség után 5–0-ra kiütötte hétfőn a Betist, most pedig 2–1-re győzött az első félidő végén emberhátrányba kerülő Alavés vendégeként. A 83. percben a második vendéggólt szerző Charles is piros lapot kapott.