La Liga: a sereghajtó otthonában ikszelt a Levante

2018.11.24. 20:14
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójának szombati játéknapján az Huesca hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Levantéval.

Az Huesca Christian Rivera góljával szerezte meg a vezetést (1–0), azonban nem tudta megtartani a szünetig az előnyt, Roger Martí fejesével egyenlített a Levante (1–1). A második félidő hetedik percében ismét előnybe kerültek a hazaiak Xabier Etxeita révén (2–1), ám ezúttal sem tartott ki a végéig a vezetés, Emmanuel Boateng találatának köszönhetően egy ponttal távozott a Levante a sereghajtó otthonából (2–2).Christian Rivera góljával szerezte meg a vezetést (1–0), azonban nem tudta megtartani a szünetig az előnyt, Roger Martí fejesével egyenlített a Levante (1–1). A második félidő hetedik percében ismét előnybe kerültek a hazaiak Xabier Etxeita révén (2–1), ám ezúttal sem tartott ki a végéig a vezetés, Emmanuel Boateng találatának köszönhetően egy ponttal távozott a Levante a sereghajtó otthonából (2–2).