Barca: Jordi Alba alighogy visszatért, újra megsérült

2019.11.06. 08:53
Jordi Alba (jobbra) megint megsérült (Fotó: AFP)
Ismét megsérült Jordi Alba, az FC Barcelona spanyol labdarúgója, akit a keddi, Slavia Praha elleni Bajnokok Ligája-találkozón (0–0) a félidőben le kellett cserélni.

Mint ismert, a 30 esztendős Európa-bajnok balhátvéd szeptemberben, a Borussia Dortmund elleni BL-meccsen (0–0) combsérülést szenvedett.

A spanyol válogatott futballista öt mérkőzést hagyott ki, majd október közepén, az Eibar elleni 3–0-s győzelem során, utána pedig a Slavia ellen 2–1-re megnyert meccsen végig a pályán volt. A Real Valladolid ellen (5–1) 78 percet játszott, a Levante otthonában (1–3) kispados volt.

A Barcelona közleménye szerint Albának ugyanaz a combja sérült meg, mint legutóbb. Azt nem tudni, mennyit kell kihagynia a játékosnak, de várhatóan ismét több hetes kényszerpihenő vár rá.

Alba a mostani idényben kilenc meccsen szerepelt, ebből hatot játszott végig.