Serie A: Piatek a hetedik meccsén is betalált, de mit sem ért a Parma ellen

2018.10.07. 14:24
Hiába vezetett a Genoa hazai pályán, végül 3–1-es vereséget szenvedett a Parmától az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában.

Hiába lőtt hétből a hetedik bajnokiján is gólt a Genoa színeiben Krzysztof Piatek, ami a 2002–2003-as szezon óta egyetlen játékosnak sem sikerült Olaszországban, egyetlen pontot sem ért a találat. A Parma 14 perc alatt nemcsak fordított, de kétgólos előnybe is került Luca Riggoni, Luca Siligardi és Fabio Ceravolo találatának köszönhetően (1–3).Krzysztof Piatek, ami a 2002–2003-as szezon óta egyetlen játékosnak sem sikerült Olaszországban, egyetlen pontot sem ért a találat. A Parma 14 perc alatt nemcsak fordított, de kétgólos előnybe is került Luca Riggoni, Luca Siligardi és Fabio Ceravolo találatának köszönhetően (1–3).

A Genoa a 35. minutumban felzárkózhatott volna egyetlen gólra, ám a játékvezető a videobíró alapján nem adta meg a találatot.

A második félidőben újabb gól nem született, ezzel a Parma behúzta a három pontot és feljött a tabella 7. helyére.