Serie A: negyedik győztes meccsén négyet vágott a Napoli

V. J.V. J.
2021.09.20. 22:41
Victor Osimhen pöckölte a kapuba az első találatot (Fotó: Getty Images)
A Napoli idegenben 4–0-ra legyőzte az Udinesét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának záró mérkőzésén.

Négy mérkőzés után is hibátlan maradt a Napoli, amely könnyed győzelmet aratott az Udinese vendégeként. A nápolyiak az első félidő közepénél járva szereztek vezetést: Lorenzo Insigne kapott szép indítást, majd a tizenhatos bal sarkából elegánsan átemelte a kapus felett a labdát, amelyet Victor Osimhen pöccintett gólvonalon belülre.

A szünet előtt tíz perccel egy szabadrúgást követően megduplázták előnyüket a vendégek, a fordulás után pedig ismét betaláltak, amikor egy szöglet után felszabadítás gyanánt Kalidou Koulibaly elé került a labda, és a szenegáli a tizenhatos széléről a kapuba bombázott.

Maradt még szép gól a végére is, mintaszerűen vezetett kontratámadás végén Hirving Lozano szemet gyönyörködtető mozdulattal vágta be a végeredményt kialakító negyedik találatot.