Serie A: az újoncnál köthet ki a korábbi Bayern-sztár – sajtóhír

SZ. R.SZ. R.
2021.09.04. 09:55
Ribéry országon belül válthat klubot (Fotó: AFP)
Olasz sajtóhírek szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) újoncánál, a Salernitanánál folytathatja pályafutását Franck Ribéry.

A Bayern München és a Fiorentina korábbi játékosa jelenleg szabadon igazolható, miután júliusban lejárt a szerződése a firenzei klubnál. Azóta a bajor együttessel edzett.

Alfredo Pedulla, a Sportitalia újságírója úgy tudja, már csak a szerződés aláírása van hátra ahhoz, hogy Ribéry a Salernitana játékosa legyen.

Franck Ribéry a Bayern Münchennel Bajnokok Ligáját, Bundesligát és Német Kupát is nyert, majd 2019-ben, 12 év után távozott a bajor együttestől, és a Fiorentina játékosa lett. Olaszországban 51 tétmérkőzésen léphetett pályára, amelyeken öt gólt szerzett és tíz gólpasszt adott. Az elmúlt idényben 29 bajnokin és egy kupamérkőzésen kapott szerepet.