Serie A: 45+3. perc, 0–1; 49. perc, 3–1 – ez hogy lehet?

2016.04.16. 20:08
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójában a kiesés elől menekülő Carpi hazai pályán 4–1-re legyőzte a Genoát, ezzel három pont előnyre tett szert a tabella 18. helyén álló Palermo előtt.

A mérkőzés nem akármilyen forgatókönyvet hozott, hiszen ha a percszámokra pillantunk, azt láthatjuk, hogy a Carpi tulajdonképpen egy perc alatt fordított 0–1-ről 3–1-re.

Az ekkor már emberelőnyben játszó hazaiak az első félidő 49. és 50. (!) percében szerzett gólokkal 2–1-re módosították az eredményt, majd a szünet után négy perccel, a 49. percben ismét betaláltak. A háromgólos különbség a hajrában alakult ki.

A Carpi ezzel a győzelemmel három ponttal elhúzott a már kieső helyen álló Palermótól.

OLASZORSZÁG, SERIE A
33. FORDULÓ

Carpi–Genoa 4–1 (Di Gaudio 45+4., Lollo 45+5., Pasciuti 49., Sabelli 86., ill. Pavoletti 34.)