Golf: Scheffler nyert Floridában és ismét világelső

Karrierje hatodik sikerét aratta a US PGA Touron, s a mostani diadalával 4.5 millió dollárt keresett.
Scottie Scheffler
US PGA
2023.02.20. 09:42

Golf: Jon Rahm nyert és újra világelső, Tiger Woods 45.

A 28 éves spanyol klasszis idén már harmadik tornagyőzelmét aratta, összességében pedig a tizedik PGA-trófeáját gyűjtötte be.
Jon Rahm
Tiger Woods
US PGA
golf
2023.02.17. 11:37

Golf: Tiger Woods jó játékkal tért vissza

A 47 éves sztár a Genesis Invitationalen kettővel az alapütésszám alatti eredménnyel zárta a nyitó napot.
Tiger Woods
US PGA
golf
2022.06.13. 10:36

Golf: McIlroy megvédte címét Kanadában a US PGA Touron

Az északír Justin Thomasszal vívott óriási csatát a négynapos viadal utolsó előtti szakaszáig.
Rory McIlroy
US PGA
PGA
golf
2022.05.16. 09:25

Golf: címvédés McKinneyben a US PGA Touron

Li második texasi sikere egyúttal karrierje második PGA-diadala is volt egyben.
US PGA
golf
2022.05.11. 11:32

Golf: a US PGA Tour szervezői eltiltották a játékosokat a rivális versenysorozattól

„Ez a legjobb döntés a játékosok és a versenyeink számára egyaránt.”
US PGA
golf
2022.05.09. 10:44

Golf: Max Homa győzött Potomacben

A versenyen nem voltak ideálisak a körülmények, a négy nap alatt szinte végig kellemetlenül hűvös, esős időben zajlott a játék.
Max Homa
US PGA
golf
2022.05.02. 12:34

Golf: Jon Rahm nagy izgalmak után nyert Mexikóban

A 27 éves Rahm karrierje hetedik US PGA-sikerét aratta, ezt megelőzően a tavalyi US Openen diadalmaskodott.
US PGA
golf
2022.04.25. 11:19

Golf: Cantlay és Schauffele nyert New Orleansban

Cantlay karrierje hetedik sikerét érte el a US PGA Touron, míg Schauffele ötödször nyert.
US PGA
golf
2022.04.04. 10:10

Golf: a 147. profi versenyén nyert először, debütálhat a Mastersen

Az újdonsült bajnok októberben még csak 396. volt a világranglistán.
US PGA
golf
2022.03.21. 12:07

Golf: Sam Burns megvédte címét a floridai viadalon

A 25 éves amerikai a vasárnapi zárás előtt három ütés hátrányban volt éllovas honfitársával szemben.

Golf: három héten belül második diadalát aratta Scottie Scheffler

A 25 éves amerikai játékos az Orlandóban rendezett, 12 millió dollár összdíjazású Arnold Palmer Invitationalön győzött.
US PGA
PGA
golf
2021.10.04. 10:55

Golf: Sam Burns győzött Jacksonban

A versenyző karrierje második US PGA-diadalát aratta, és a trófea mellett 1.26 millió dollárt nyert.
Sam Burns
US PGA
golf
2021.09.20. 10:07

Golf: Max Homa nyerte az évad első versenyét az US PGA-sorozatban

A hétmillió dollár összdíjazású négynapos viadalon a 30 éves játékos szombati és vasárnapi remeklésével végzett az élen.
Max Homa
US PGA
golf
2021.03.29. 09:13

Golf: Horschel hatodszor győzött a US PGA-sorozatban

A 34 éves amerikai játékos nyerte meg a Match Play Championshipet a texasi Austinban.
US PGA
Billy Horschel
golf
2021.02.23. 19:43

US PGA: naponta tízezer néző az év második major versenyén

A dél-karolinai golfklub 2012-ben, 30 ezer szurkoló előtt adott otthont legutóbb a tornának.