Találatok a Telekom Veszprém címkére

Találatok száma: 3308

Kézi BL: így tisztelegtek Marian Cozma emléke előtt a Veszprém szurkolói

2022-09-28 20:25:15

A Telekom Veszprém a Dinamo Bucuresti-et fogadta a kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában. Az első félidőt követően a vendég románok vezettek, de a végére megfordította az állást a magyar együttes, a találkozó így 33–30-as Veszprém-győzelemmel zárult. A mérkőzés 8. percében egyperces néma csenddel emlékeztek a 2009-ben meggyilkolt Marian Cozmára, aki mindkét csapatban játszott.

kézilabda BL férfi kézilabda Bajnokok Ligája Telekom Veszprém Marian Cozma

Férfi kézi BL: szenvedős meccsen nyert a Veszprém a Dinamo ellen

2022-09-28 20:30:00

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában is nyert a Veszprém, amely hazai pályán, gyenge első félidő után megrázta magát, és felülkerekedett a Dinamo Bucuresti-en.

férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Dinamo Bucuresti

Egy félidő szenvedés után biztosan verte a Veszprém a Dinamót

2022-09-28 18:05:11

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában is nyert a Veszprém, hazai pályán, gyenge első félidő után megrázta magát, és felülkerekedett a Dinamo Bucuresti-en.

közvetítés férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Dinamo Bucuresti

Férfi kézi NB I: mínusz ötről nyert a Veszprém a Tatabánya ellen

2022-09-25 17:53:39

A Telekom Veszprém a kezdeti nehézségeket követően simán, 42–32-re legyőzte hazai pályán a Mol Tatabánya KC-t vasárnap, a férfi kézilabda NB I 4. fordulójában.

férfi kézi NB I Telekom Veszprém Mol Tatabánya KC

Férfi kézi BL: Portóban is biztosan nyert a Veszprém

2022-09-21 22:19:54

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a Veszprém jó játékkal magabiztos győzelmet aratott a portugál Porto otthonában, így két forduló után pontveszteség nélkül áll.

férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Porto kézilabda Porto

Szinte meg sem izzadt a Veszprém, így is legyőzte a Portót

2022-09-21 19:56:35

férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Porto kézilabda Porto

Férfi kézi: Higgyék el, ennél csak jobbak leszünk! – Lauge

2022-09-17 00:04:57

A PSG elleni BL-meccs legjobb veszprémi játékosa egyértelműen a tarthatatlan, tizenegy gólt szerző Rasmus Lauge volt, aki csak azért nem érez plusz motivációt magában az utolsó idényében, mert eddig is nagyon motiváltan lépett pályára az Építők mezében.

férfi kézi BL Telekom Veszprém Rasmus Lauge

Férfi kézi BL: izgalmas meccsen verte meg a PSG-t a Veszprém!

2022-09-15 20:37:42

Hazai pályán a francia Paris Saint-Germain ellen kezdte meg a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényét a Telekom Veszprém. A magyar rekordbajnok az első félidőben négygólos hátrányban is volt, de még a szünet előtt ledolgozta, majd a térfélcsere után Rasmus Lauge és Jahja Omar vezérletével kiharcolta a győzelmet is (36–34).

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Telekom Veszprém PSG Handball

Négygólos hátrányból győzte le a PSG-t a Telekom Veszprém!

2022-09-15 18:12:23

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2022–2023

2022-09-14 10:26:12

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2022–2023-as idényének adatbankja.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Pick Szeged

Férfi kézi: erősebb már nem is lehetne a BL-rajt

2022-09-14 08:37:38

A csoportkörből továbbjutás nem okozhat gondot két BL-csapatunknak, a Szegednek és a Veszprémnek, ugyanakkor a négyes döntőig egyre nehezebb eljutni, a fő riválisok pedig rendesen belehúztak.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Telekom Veszprém Szeged

Férfi kézi NB I: a Telekom Veszprém simán nyert Dabason

2022-09-09 19:38:26

A férfi kézilabda NB I 2. fordulójában a Telekom Veszprém 30–21-re győzött a Dabas ellen, a Balatonfüred 24–24-es döntetlent játszott a Gyöngyössel.

kézilabda férfi kézilabda Telekom Veszprém Gyöngyös Dabas Balatonfüred

Férfi kézi: Blagotinsek már most távozik Veszprémből

2022-09-09 10:20:32

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Telekom Veszprém hivatalos honlapján számolt be róla, hogy már most távozik a csapattól a szlovén beálló, Blaz Blagotinsek, aki a Frisch Auf! Göppingennél folytatja pályafutását.

Telekom Veszprém Göppingen Flensburg Blaz Blagotinsek

SEHA-liga: megvan a Veszprém ötödik bajnoki címe

2022-09-04 20:47:56

A Telekom Veszprém 32–30-ra legyőzte PPD Zagrebet Zadarban, ezzel ötödik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda SEHA-ligát.

Telekom Veszprém férfi kézilabda férfi kézilabda SEHA-liga

Hatgólos hátrányból nyert SEHA-ligát a Telekom Veszprém

2022-09-04 16:31:02

férfi kézilabda SEHA-liga férfi kézilabda Telekom Veszprém PPD Zagreb

Férfi kézi SEHA-liga: kiütéses győzelemmel döntős a Veszprém

2022-09-02 21:59:47

A Telekom Veszprém bejutott a férfi kézilabda SEHA-liga zadari négyes döntőjének vasárnapi fináléjába, mivel az elődöntőben kiütötte az északmacedón Eurofarm Pelisztert. A magyar csapat ellenfele a horvát PPD Zagreb lesz.

férfi kézilabda SEHA-liga férfi kézilabda Telekom Veszprém Eurofarm Peliszter

Férfi kézilabda NB I: veszprémi sikerrel indult az új idény

2022-08-31 19:59:34

A Telekom Veszprém 11 góllal legyőzte hazai pályán a Balatonfüredet a férfi kézilabda NB I új idényének első mérkőzésén.

férfi kézilabda NB I férfi kézilabda Telekom Veszprém Balatonfüed

Tömörülés a Szeged és a Veszprém mögött – indul a férfi kézi NB I

2022-08-31 12:33:21

A hagyományos és továbbra is kiszámíthatatlan Veszprém–Szeged párbaj mellett egyre inkább érdemes figyelni a magyar bajnoki tabella első felére is, ugyanis egyre erősebb csapatok egyre kiélezettebb küzdelmére lehet számítani.

férfi kézilabda NB I Telekom Veszprém Pick Szeged

Videó: megható pillanatok, így búcsúzott a Veszprém Lékaitól

2022-08-29 11:32:14

Ahogyan azt megírtuk, a Veszprém nyerte meg a Jubileumi Tornát: a vasárnapi döntőben 34–27-re legyőzte a német Kielt. A bakonyi klub a találkozó előtt elbúcsúztatta a Ferencvároshoz távozó Lékai Mátét – a megható pillanatokról a Sport TV a Facebook-oldalán posztolt videót.

Telekom Veszprém Lékai Máté Jubileumi Torna

Férfi kézi: a Veszprém nyerte meg a hazai felkészülési tornát

2022-08-28 18:06:25

A Veszprém nyerte meg a Jubileumi Tornát, miután a döntőben rendkívül biztosan legyőzte a német Kielt. A bakonyi klub a találkozó előtt búcsúztatta el a Ferencvároshoz távozó Lékai Mátét.