Találatok a Primoz Roglic címkére

Találatok száma: 76

Vuelta: nem folytatja a versenyt a címvédő Roglic

2022-09-07 10:38:01

Amint arról beszámoltunk, a spanyol kerékpáros körverseny keddi szakaszának kaotikus befejezése során a címvédő szlovén Primoz Roglic nagyot esett, és ugyan a kedd esti hírek szerint még volt remény, hogy folytatni tudja a viadalt, szerda reggel csapata közölte, hogy a háromszoros győztes feladja a viadalt.

Vuelta a Espana Vuelta Primoz Roglic Jumbo-Visma

Vuelta: kiderült, mennyire sérült meg nagy bukásában Roglic

2022-09-06 21:34:47

Amint arról beszámoltunk, a spanyol kerékpáros-körverseny drámai befutót hozó 16. szakaszát a dán Mads Pedersen nyerte meg, miközben a szintén hajrázó Primoz Roglic nagyot esett pár száz méterrel a cél előtt az élcsoportban. Kedd este aztán kiderült, milyen sérüléseket szenvedett a háromszoros győztes, címvédő szlovén kiválóság a bukásban.

Vuelta Primoz Roglic

Vuelta: őrült hajrá után Pedersené a szakasz, Roglic bukott a sprintben

2022-09-06 16:54:58

A Vuelta a Espana 16. szakasza az utolsó kilométerekig unalmasan csordogált, aztán az emelkedős utolsó három kilométeren a káosz lett úrrá: előbb az összetett éllovas Remco Evenepoel kapott defektet, aztán 200 méterrel a cél előtt az élcsoportban hajrázó Primoz Roglic nagyot esett, így a szakaszt a pontversenyt vezető Mads Pedersen nyerte meg. A kaotikus befutó után aztán némi időbe került, mire kiderült: nem változott az összetett élmezőnyének állása.

kerékpár Vuelta Remco Evenepoel Primoz Roglic Mads Pedersen

Kerékpár: Nem tudtam, ki mennyit ajánl, csak a saját fejlődésem érdekelt – Valter

2022-08-29 22:41:37

A Vuelta a Espana hétfői pihenőnapját kihasználta a Jumbo-Visma csapata, és bejelentette három új igazolását a következő szezonra, így a szlovén Jan Tratnik és a brit Thomas Gloag mellett Valter Attila is a holland együttes színeiben versenyez 2023-tól. Választásának legfontosabb okairól, a pénzről és a csapaton belüli státusáról is beszélt egy online sajtótájékoztató keretein belül.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Primoz Roglic Jumbo-Visma Jonas Vingegaard

Vuelta: a háromszoros győztes Roglic nyerte a negyedik szakaszt

2022-08-23 17:37:38

Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszát. A Jumbo-Visma kerékpárosa az összetettben is átvette a vezetést.

Kerékpár: Primoz Roglic rajthoz áll a Vueltán – sajtóhír

2022-08-15 10:48:05

A holland Wielefits kerékpáros szakportál információi szerint az országúti kerékpáros Spanyol körverseny (Vuelta a Espana) legutóbbi három kiírását megnyerő Primoz Roglic a Tour de France-on elszenvedett sérüléseiből felépült, így rajthoz áll a hétvégén kezdődő 2022-es Vueltán.

kerékpár Vuelta Primoz Roglic

Tour: ennyi volt, Primoz Roglic feladta a versenyt

2022-07-17 10:34:17

Primoz Roglic, a csapata (Jumbo-Visma) Twitter-oldalán bejelentette, hogy nem áll rajthoz a Tour de France kerékpáros körverseny mai szakaszán.

kerékpár Tour de France Primoz Roglic

Tour de France: Roglic maga rakta vissza esése után a kiugrott vállát

2022-07-07 10:13:49

A francia országúti kerékpáros körverseny, a Tour de France ötödik szakaszán 11 különböző szektoron át közel 20 kilométeren keresztül macskaköveken át vezetett a mezőny útja. Az összetett megnyerésének egyik esélyese, a szlovén Primoz Roglic mégis egy aszfaltozott részen, egy körforgalmat követően esett nagyot, és sérült meg, ám végül magát részesítette elsősegélyben.

kerékpár Tour de France Primoz Roglic Daniel Oss

Tour: újabb szlovén különcsata a sárga trikóért?

2022-07-01 11:02:13

A magyarországi Giro-rajt után a tavalyról a járvány miatt idénre tolt koppenhágai starttal pénteken elrajtol a világ legnagyobb kerékpárversenye, a 109. Tour de France is. Bradley Wiggins szerint leginkább két-, de legfeljebb négyesélyes az idei viadal a sárga trikóért.

országúti kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour de France: Roglic hiszi, hogy Pogacar legyőzhető

2022-06-29 14:00:10

Primoz Roglic, a Tour de France 2020-as második helyezettje hisz abban, hogy szlovén honfitársa, az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó Tadej Pogacar legyőzhető a pénteken kezdődő Francia kerékpáros-körversenyen.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Kerékpár: Primoz Roglic szerződést hosszabbított a Jumbo-Vismával

2021-12-22 13:10:24

Primoz Roglic 2025-ig meghosszabbította a szerződését a Jumbo-Visma országúti kerékpároscsapatával.

kerékpár Primoz Roglic Jumbo-Visma

Vuelta: Roglic sorozatban harmadszor összetett győztes

2021-09-05 22:39:31

A szlovén Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt, amelyen sorozatban harmadszor diadalmaskodott. A szám olimpiai bajnokaként a vasárnapi időfutamban is ő volt a legjobb, így négy szakaszsikerrel zárta a viadalt.

Vuelta: Champoussin hegyi befutót nyert, Roglic a címvédés kapujában

2021-09-04 18:43:42

Clément Champoussin nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny akciódús 20. szakaszát, így a vasárnapi záróetap előtt a legutóbbi két kiírásban győztes Primoz Roglic a címvédés kapujába került.

országúti kerékpár Vuelta Primoz Roglic

Vuelta: Cort harmadik sikere, szökésből nyert sprintet

2021-09-03 18:20:28

A dán Magnus Cort harmadik etapsikerét ünnepelhette pénteken a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen, amelynek 19. szakaszát szökésből, kis csoportos sprintben nyerte meg. Az összetettben élen állónak járó piros trikót változatlan előnnyel őrzi a címvédő szlovén Primoz Roglic.

Vuelta: Lópezé a királyszakasz, Roglic maradt az élen

2021-09-02 18:09:53

Miguel Ángel López nyerte meg a királyetapot, a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny 18. szakaszát, ezzel csökkentette hátrányát az elmúlt két kiírásban győztes és éllovas Primoz Roglic mögött.

Vuelta Primoz Roglic Miguel Ángel López

Vuelta: Primoz Roglic visszavette a piros trikót

2021-09-01 17:53:48

A legutóbbi két kiírásban győztes Primoz Roglic nyerte meg a hegyi befutóval záruló 17. szakaszt a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen, ezzel visszavette az első helyet összetettben, hatalmas lépést téve a végső siker felé.

Vuelta: ismét Storer győzött, Roglic megint leadta a pirosat

2021-08-24 17:30:54

A spanyol országúti kerékpáros-körverseny 10. szakaszán a Roquetas de Mar és Rincón de la Victoria közötti 189 kilométer hosszú dombos szakasz várt a mezőnyre, amelyből az augusztus 20-án az idei első hegyi szakaszt megnyerő Michael Storer diadalmaskodott. Az összetettben a norvég Odd Christian Eiking átvette a vezetést Primoz Roglictól, aki kockáztatott a végén, és elcsúszott az utolsó lejtmenetben.

kerékpár Vuelta Primoz Roglic Michael Storer

Vuelta: Caruso nyerte a szakaszt, Roglic maradt az élen

2021-08-22 18:26:46

Az olasz Damiano Caruso bravúros teljesítménnyel megnyerte a Vuelta a Espana kilencedik, hegyi befutós szakaszát, amelyen a címvédő szlovén Primoz Roglic megőrizte első helyét az összetettben, sőt, növelni is tudta előnyét – írja a Magyar Távirati Iroda.

Vuelta a Espana Primoz Roglic Damiano Caruso

Vuelta: dán szakaszgyőzelem, Roglic újra az élen

2021-08-19 18:27:55

Magnus Cort nyerte meg csütörtökön a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körverseny hatodik szakaszát, amelyen a másodikként célba érő Primoz Roglic ismét átvette a vezetést összesítésben.

Vuelta Primoz Roglic Magnus Cort

Vuelta: Taaramäe tíz év után nyert újra, átvette a piros trikót

2021-08-16 18:16:57

Rein Taaramäe tíz év után diadalmaskodott ismét a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen: a hétfői szakasz megnyerésével átvette az összetett első helyét a legutóbbi két kiírásban győztes Primoz Roglictól.