Találatok a NB II címkére

Találatok száma: 8120

NB II: tízgólos meccsen nyert a Hali, Győrben győzött a DVTK

2022-11-27 16:57:32

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az éllovas Diósgyőr három góllal győzött az ETO otthonában. A még mindig veretlen Pécs a Baranya megyei rangadón a Szentlőrincet múlta felül a ráadásban szerzett találattal, míg a Haladás tízgólos találkozón győzte le a Kozármislenyt.

Tiszakécske Szpari Siófok Nyíregyháza NB II Mosonmagyaróvár

NB II: gólzáporos meccsen ikszelt az MTK, kikapott a Szpari

2022-11-27 14:43:43

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az MTK fordulatos meccsen csak egy pontot szerzett Kazincbarcikán. Az újonc Mosonmagyaróvár Siófokon, a Csákvár a Nyíregyháza vendégeként, a kiesés ellen küzdő Budafok pedig Soroksáron tudott nyerni.

labdarúgó NB II Nyíregyháza NB II MTK Csákvár Barcika

Félidők elején szerzett gólokkal győzte le a Tiszakécske a Békéscsabát

2022-11-27 00:09:25

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a 9. helyen tanyázó Tiszakécske a 18. Békéscsabát fogadta. A hazaiak a félidők elején szerzett gólokkal győzték le a lila-fehéreket, így megvan Klausz László második győzelme új csapata kispadján (2–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Békéscsaba 18. forduló

Csak ráijeszteni tudott a Szentlőrinc a PMFC-re

2022-11-27 00:00:37

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a két jobban szereplő baranyai csapat, a dobogós PMFC és a középmezőnyben tanyázó Szentlőrinc csapott össze egymással előbbi otthonában, és a hazaiak 2–1-re nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc Pécs PMFC NB II

Ritkán látott, tízgólos meccsen nyert a Haladás a Kozármisleny ellen

2022-11-27 00:52:25

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a Szombathelyi Haladás ritkán látható gólzáporos meccsen 6–4-re megverte a vendég Kozármislenyt. A hazaiaktól Derekas és Molnár Rajmund is duplázni tudott.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szombathelyi Haladás NB II Kozármisleny Haladás

Simán nyert Győrben a listavezető DVTK

2022-11-27 00:58:03

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a játéknap előtt 8. helyen tanyázó ETO a listavezető Diósgyőrt fogadta, amely megérdemelten nyert 3–0-ra, sorozatban negyedik győzelmét aratva.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Győr ETO FC Győr ETO

Az Ajka hajrában szerzett góllal győzte le a sereghajtó Dorogot

2022-11-26 23:51:55

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a forduló előtt 11. helyen tanyázó Ajka a sereghajtó Dorogot fogadta. A hazaiak az első félidőben eldönthették volna a mérkőzést, de a lehetőségek ekkor még kimaradtak. A tompán játszó sereghajtó Dorog hiába volt stabil hátul, nem tudta kihúzni a mérkőzést kapott gól nélkül, Kovács Nikolasz hajrában szerzett találatával az Ajka 1–0-ra győzött.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Dorog Ajka 18. forduló

Hatgólos meccsen ikszelt az MTK Barcikán, tízgólos meccsen győzte le a Hali a Mislenyt

2022-11-26 17:44:54

A szombati Gyirmót–Szeged (0–1) találkozó után vasárnap kilenc mérkőzést játszottak a labdarúgó NB II 18. fordulójában. Kora délután az MTK fordulatos mérkőzésen 3–3-ra végzett a Kazincbarcika otthonában, míg a Csákvár Nyíregyházán nyert. 15 órától az éllovas Diósgyőr három góllal győzött az ETO otthonában. A még mindig veretlen Pécs a Baranya megyei rangadón a Szentlőrincet verte meg egy ráadásban szerzett találattal, míg a Haladás tízgólos találkozón múlta felül a Kozármislenyt.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II 18. forduló Tiszakécske Szpari Siófok Nyíregyháza

Döntetlennel ért véget az MTK barcikai vendégjátéka

2022-11-25 22:17:29

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a fordulót megelőzően 16., vagyis osztályozós helyen álló Kazincbarcika a negyedik MTK-t fogadta. A borsodiak hamar kétgólos előnyre tettek szert, de a fővárosi együttes fordítani tudott. A hajrában azonban egyenlítettek a hazaiak, így az MTK egy ponttal utazhat haza Kazincbarcikáról (3–3).

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II MTK Kazincbarcika Barcika

Fiataljai szállították a Budafok győzelmét Soroksáron

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a Budafok a 21 éves Beke Péter révén gyorsan előnybe került a Soroksár otthonában, s bár a vendéglátók az első játékrész feléhez érve egyenlítettek, a szünet után a 19 esztendős Sós Máté góljára már nem érkezett válasz, így Mátyus János alakulata 2–1-re nyert a Haraszti úton.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II Budafok BMTE

A Csákvár három góllal győzte le a kapufákig jutó Nyíregyházát

A labdarúgó NB II 18. fordulójában a forduló előtt 12. helyen tanyázó Nyíregyháza a forduló előtt hetedik, de mindössze három ponttal többet gyűjtő Csákvárt látta vendégül Sényőn. A negyedik percben már két góllal vezetett a Csákvár, s a Szpari hiába dolgozott ki több helyzetet a második félidőben, kapott még egyet, így 3–0-s vereséget szenvedett.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Csákvár

Történelmi győzelmet aratott a Mosonmagyaróvár Siófokon

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg, s negyedik találkozóján maradt veretlen a Credobus Mosonmagyaróvár, amely a labdarúgó NB II 18. fordulójában egygólos győzelmet aratott a BFC Siófok otthonában. A Lajta-partiak történetük során először nyertek a Balaton déli partján.

élő közvetítés Óvár labdarúgó NB II Siófok NB II Mosonmagyaróvár

NB II: két játékossal szerződést bontott a Dorog

2022-11-26 23:14:41

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A labdarúgó NB II-ben szereplő Dorogi FC közös megegyezéssel szerződést bontott Lakatos Csabával és Oldal Tiborral, így mindkét játékos távozott a csapattól – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás labdarúgó NB II Oldal Tibor NB II Lakatos Csaba Dorog

Egy góllal győzött Gyirmóton a Szeged-Csanád GA

2022-11-24 18:48:36

A labdarúgó NB II 18. fordulójának nyitó mérkőzésén a találkozó előtt ötödik helyen álló Gyirmót FC Győr a negyedik Szeged-Csanád Grosics Akadémiát fogadta. A szegediek Szakály Dénes 30. percben szerzett góljával győztek, így a két csapat között négy pontra nőtt a különbség.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged NB II Gyirmót 18. forduló

NB II: profi szerződést kapott az MTK-tól az ifi BL-ben remeklő tehetség

2022-11-26 01:41:26

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Profi szerződést írt alá a labdarúgó NB II-ben szereplő MTK Budapesttel a szélső védőként, szélső támadóként és belső középpályásként is bevethető Merényi Ádám – számolt be róla a klub honlapja.

szerződés labdarúgó NB II ifi BL NB II Merényi Ádám MTK

NB II: idén már nem léphet pályára az Ajka gólerős támadója

2022-11-25 13:26:59

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Sérülése utáni lassan haladó rehabilitációja miatt ebben az esztendőben már nem léphet pályára Szarka Ákos, a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka támadója – tudta meg a Nemzeti Sport.

sérülés labdarúgó NB II Szarka Ákos NB II Ajka

NB II: rémálom ez az év a Szpari-középpályás számára, újra megműtötték

2022-11-24 02:33:46

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Nyári sérülése után most újra megoperálták Paku Rolandot, a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus középpályását, aki csak januárban kezdheti el a rehabilitációt – számolt be róla a klub honlapja.

sérülés labdarúgó NB II Paku Roland Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II

NB II: közös megegyezéssel távozott a támadó Mosonmagyaróvárról

2022-11-23 15:58:14

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 A Nemzeti Sport információja szerint a labdarúgó NB II-ben szereplő Mosonmagyaróvár közös megegyezéssel szerződést bontott Boros Gáborral.

magyar átigazolás labdarúgó NB II NB II átigazolás NB II Mosonmagyaróvár Boros Gábor

NB II: véget ért az ősz az exválogatott támadó számára

2022-11-22 13:42:18

Szerencsétlen kontaktsérülések sora miatt sok a hiányzó az ETO FC Győr NB II-es labdarúgócsapatánál. Heten bajlódnak sérüléssel, köztük van a korábbi válogatott támadó, Priskin Tamás is, akinek visszatérése csak januárra várható – számolt be róla a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

sérülés labdarúgó NB II Priskin Tamás NB II ETO FC Győr ETO

Felkészülés: a Budafok legyőzte a Kecskemét második csapatát

2022-11-19 23:28:25

A válogatott szünetet kihasználva felkészülési mérkőzést játszott a Budafoki MTE NB II-es labdarúgócsapata. Mátyus János együttese Takács Ronald és Dala Samu góljával 2–1-re legyőzte az NB III-as – és a hétvégén szabadnapos – Kecskeméti TE II-t.

felkészülési mérkőzés Takács Ronald NB II felkészülés NB II Kecskemét II Budafok