TALÁLATOK A(Z) Nagy Adrienn CÍMKÉRE

21 találat
Tenisz
2024.04.09. 17:55

Billie Jean King-kupa: kikaptunk az osztrákoktól párosban, de a bennmaradás már biztos

Hiába nyerte meg az első játszmát negyedóra alatt 6:1-re a Nagy, Szabanin duó, az osztrákok szintén 6:1-gyel egyenlítettek, majd döntő rövidítésben megnyerték a mérkőzést.
2024.04.08. 14:39

Tenisz: Babos is visszalépett, győzelemmel kezdtek a mieink a Billie Jean King-kupában

A 23 éves teniszező kétórás meccsen verte meg bolgár ellenfelét.
Tenisz
2023.02.27. 22:08

Tenisz: Nagy Adriennék szettelőnyről kaptak ki

Tízpontos rövidítésben veszítette el Nagy és partnere a mérkőzést.
Dallas
WTA
tenisz
Tenisz
2020.07.24. 08:44

Tenisz: Nagy Adrienn-nek van B-terve is

„Vannak technikai problémáim, ezeket ki tudjuk javítani ebben a fél évben.”
tenisz
Tenisz
2019.09.21. 16:29

Tenisz: Nagy Adrienn először lett országos bajnok egyesben

A magyar szövetség honlapjának közlése szerint a döntőben magabiztosan, 6:1, 6:1-re győzte le Kovács Zitát.
tenisz
Tenisz
2019.02.17. 22:22

Tenisz: nagy reménységünk megszorította a favorit spanyolt

Gálfi a döntő szettben 3:5-ről még egyenlített, de nem tudott fordítani; Arn jól jött ki a brékesőből.
Gálfi Dalma
tenisz
Arn Gréta
Tenisz
2019.02.09. 15:45

Fed-kupa: győzelem a horvátok ellen, bronzérmesek vagyunk!

A 17 éves Nagy Adrienn nyert, Jani Réka ellenfele feladta • Túlszárnyaltuk a várakozásokat.
Fed-kupa
tenisz
Jani Réka
Tenisz
2019.01.30. 12:12

Tenisz: Nagy Adrienn indulhat a budapesti WTA-tornán

Sajtótájékoztatót tartott a junior lány párosok között Australian Opent nyerő játékos.
tenisz
Tenisz
2019.01.25. 09:48

Aus. Open: magyar siker a junioroknál – Nagyék nyerték a leány párost!

A harmadik helyen kiemelt magyar-japán kettős bő egy órás meccsen diadalmaskodott.