140 találat
Úszás
2024.03.08. 19:53

Iker Bernadett a műúszók új elnöke

Vezetői célkitűzései közt szerepel a szövetség sportszakmai munkájának és eredményeinek magasabb szintre emelése, ehhez a háttér biztosítása, anyagi erőforrások megteremtése.
műúszás
Iker Bernadett
Úszás
2024.02.10. 10:58

Vizes vb: kínai címvédés a szinkronúszó vegyes párosok szabadprogramjában

A dobogó összetétele megegyezett a tavalyi, Fukuokában rendezett világbajnokságéval.
műúszás
vizes vb
Úszás
2024.02.06. 19:47

Vizes vb: 33 év után született kanadai győzelem a női egyéni műúszóknál

A kanadai Jacqueline Simoneau győzött a női műúszók egyéni szabadprogramjában kedden a dohai világbajnokságon.
műúszás
vizes vb
vizes-vb
Úszás
2024.02.06. 14:56

Újabb kínai arany született a műúszóknál a vizes vébén

A kínaiak az eddigi hat számból négyet nyertek meg a világbajnokságon, ezen kívül egy ezüstjük és egy bronzuk van.

Vizes vb: a Vang ikrek nyertek a női szinkronúszó párosok technikai versenyében

A Barbócz Blanka, Bastianelli Angelika magyar páros 23. lett a pénteki selejtezőben.

Vizes vb: szoros verseny, osztrák párossiker műúszásban

Az Alexandri ikerpár mindössze 0.2103 ponttal kapott jobb értékelést a kínai kettősnél.
műúszás
vizes vb
Úszás
2023.07.19. 14:47

Vizes vb: hazai győztes női szabadprogramban a műúszóknál

A 32 éves japán Inui Jukiko korábban a technikai egyéni versenyben is a dobogó legfelső fokára állhatott.
műúszás
vizes vb
vizes vb 2023
Úszás
2023.07.19. 10:49

Vizes vb: újabb spanyol aranyérem férfi műúszásban

A sportág történetében ezen a vb-n osztottak ki először érmeket férfiaknak is egyéniben.
műúszás
vizes vb
Úszás
2023.07.15. 13:58

Vizes vb: műúszásban született meg a házigazda első aranyérme

Inui Jukiko megvédte a tavaly Budapesten megszerzett világbajnoki címét.
műúszás
vizes vb
Inui Jukiko
Úszás
2022.09.27. 09:50

Műúszás: évek óta kergetett álomhatárt léptek át a mieink

Az edzők érdeme, hogy a pandémia alatt is sikerült együtt tartani a keretet.
műúszás
Szabó Árpád
Úszás
2022.08.15. 14:35

Vizes Eb: olasz siker a műúszó vegyes párosoknál

A házigazda olaszok nyerték a műúszó vegyes párosok technikai versenyét hétfőn a római Eb-n.
műúszás
vizes Eb
Úszás
2022.08.14. 17:30

Úszó Eb: műúszócsapatunk 6. lett a szabad kombinációban

A magyar csapat ezúttal elmaradt a 80 ponttól, amelyet a hazai vb-n lépett át először.