Találatok a Horacio Zeballos címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: Murray kiejtőjére Nadal vár a barcelonai döntőben

2017-04-29 16:38:54

Az eddig kilencszeres győztes Rafael Nadal 1 óra 35 perces mérkőzésen legyőzte az argentin Horácio Zeballost a barcelonai salakpályás férfi tenisztorna szombati elődöntőjében.

tenisz Rafael Nadal Horacio Zeballos Dominic Thiem Andy Murray

Djokovics legyőzte az argentint, aki különös kéréssel állt elő

2017-01-06 07:18:34

A 31 esztendős Horacio Zeballos szerdán pályafutása során először játszhatott a 12-szeres Grand Slam-győztes, korábbi világelső Novak Djokoviccsal, amit szeretett volna emlékezetessé tenni. A dohai kemény pályás férfi tenisztorna második fordulójában rendezett mérkőzést az argentin teniszező két szettben elveszítette, de így is életre szóló élménnyel gazdagodott, hiszen a meccs után közös fotót kért a szerb kiválóságtól.

tenisz szelfi Novak Djokovics Horacio Zeballos

Tenisz: Federer visszalépett Miamiban, csúszik a visszatérése

2016-03-25 19:36:03

A harmadik kiemelt Roger Federer gyomorbántalmak miatt visszalépett a Miamiban zajló kemény pályás férfi tenisztornától.

tenisz betegség Roger Federer Juan Martín del Potro Horacio Zeballos

Davis-kupa: előnyben Argentína a franciák ellen

2013-04-06 22:27:49

A szombati párost az argentinok megnyerték a franciák ellen, így a második napon 2–1-es vezetésre tettek szert a tenisz Davis-kupa negyeddöntőjének Buenos Aires-i összecsapásán.

tenisz Michael Llodra Julien Benneteau Horacio Zeballos Davis-kupa David Nalbandian

Videó: szenzációs labdamenetet nyert az argentin Almagro ellen

2013-03-01 14:51:30

Az argentin Horacio Zeballos fantasztikus labdamenetet nyert meg Nicolás Almagro ellen az Acapulcóban zajló salakpályás tenisztornán. A mérkőzésen viszont a spanyol teniszező győzött (6:3, 6:4), így bejutott az elődöntőbe. Íme a labdamenet!

videó tenisz labdamenet Nicolás Almagro Horacio Zeballos Acapulco

Videó: parádés labdamenetek a Nadal-Zeballos döntőből

2013-02-11 21:02:22

Remek labdamenetek egész sorát játszotta Horacio Zeballos és a sérüléséből visszatérő Rafael Nadal a Vina del Marban megrendezett tenisztorna döntőjében. A 11-szeres Grand Slam-győztes, a világranglistán 5. spanyol olykor már régi fényében csillogott, de argentin ellenfele (43. az ATP-rangsorban) élete egyik legjobb formájában ütögetett – meg is nyerte a mérkőzést. Összefoglaló.

videó tenisz Rafael Nadal Horacio Zeballos

Tenisz: Zeballosnak 30 helyet ért a chilei siker - ATP-ranglista

2013-02-11 07:39:54

Az argentin Horacio Zeballos harminc pozíciót javítva a 43. helyet foglalja el a legfrissebb ATP-világranglistán – ezzel két hellyel megközelítette 2009. novemberi egyéni csúcsát, hiszen akkor a 41. volt a 27 éves játékos –, amelyen a 24. helyig nem történt változás. Mint beszámoltunk róla: Zeballos a chilei ATP-torna döntőjében három szettben diadalmaskodott az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal ellen, aki hét hónapos kényszerpihenőt követően ezen a versenyen tért vissza.

tenisz Rafael Nadal Horacio Zeballos ATP-világranglista

Tenisz: Nadal egyesben és párosban is elbukta a döntőt

2013-02-11 07:06:27

Amilyen jól indult, olyan szomorú véget ért a hét hónapos kényszerszünetből visszatérő Rafael Nadal számára a chilei ATP-torna, hiszen egyesben és párosban is bejutott ugyan a fináléba, ám egyik döntőt sem sikerült megnyernie.

Chile Horacio Zeballos Juan Mónaco Jérémy Chardy Rafael Nadal tenisz

Tenisz: Nadal párosban és egyesben is döntős Chilében

2013-02-10 06:43:38

A hét hónapos kényszerszünetből visszatérő Rafael Nadal nem játszadozik Chilében, ahol a 250-es ATP-tornán egyesben és Juan Mónaco oldalán párosban is döntőbe jutott. Az egyesek elődöntőjében Jérémy Chardynak mindössze négy játékot engedélyezett, a párost is beszámolva öt nap alatt hat mérkőzésen még csak szettet sem veszített.