14 találat
Minden más foci
2008.06.28. 10:58

Az Eb-búcsú után lemondta a válogatottságot Fredrik Ljungberg

SVÉDORSZÁG. A középpályás a Magyarország elleni vb-selejtezőkön már nem akar pályára lépni hazája nemzeti csapatában.
Fredrik_Ljungberg
Angol labdarúgás
2007.09.29. 11:10

Arséne Wenger: Egyáltalán nem haragszom Freddie Ljungbergre

JÁTÉKOSSORS. Az Arsenal mestere elismerően nyilatkozott a svédek karmesteréről, aki távozásakor többször bírálta a londoniakat.
Archiv cikkek
2007.07.23. 13:48

Fredrik Ljungberg a West Ham Unitednél folytatja pályafutását

ARSENAL. A harminc éves középpályás még 1998-ban került Londonba, 325 mérkőzésen hetvenkét alkalommal volt eredményes.
2007.06.28. 10:23

Freddie Ljungberg az „ágyúsoknál” szeretné befejezni a pályafutását

ARSENAL. A svéd válogatott középpályás ügynöke, Claes Elefalk szerint szó sincsen arról, hogy ügyfele elhagyná a londoniakat.
2007.02.15. 00:04

Fredrik Ljungberg remek visszatérése

Bolton-Arsenal 1-3 - hosszabbítás után A svéd játékos december elején játszott utoljára. Rendkívül izgalmas meccsen a vendégek két büntetőt is elhibáztak.
2007.02.07. 19:04

Ljungberg nem hagyja ott az Arsenalt

Az Arsenal futballistája szerint remek a viszonya Arséne Wengerrel, és reméli, hogy a francia szakvezető még legalább egy évtizedig a csapat edzője lesz.
Arsene_Wenger
2006.06.15. 22:45

Ljungberg góljával kikínlódták a győzelmet

Svédország–Paraguay 1-0 A svédek a 89. percben szerezték meg a győztes gólt, óriási lépést tettek a továbbjutás felé. Paraguay kiesett.