Atlétika: Takács Boglárka országos csúcshoz közeli futással vb-elődöntős

atlétika
Atlétika
2024.01.15. 15:38

Ingyenes fotókiállítás nyílt az atlétika mágikus pillanataiból

„A célunk az, hogy minél többen tudjanak a sport értékeivel azonosulni, és a művészet által is érezzék meg a sport hívó erejét.”
fotókiállítás
Schmidt Ádám
atlétika
Atlétika
2024.01.08. 12:06

Sohasem látott fókuszba került itthon az atlétika

Hatalmas közönségsikert aratott 2023-ban a budapesti világbajnokság.
Halász Bence
atlétika
Atlétika
2024.01.03. 10:49

Sportrádió: Krizsán éremesélyes lehet Párizsban, ha... – Szabó Dezső

Az Év Sportolója Gálán a legjobb három női sportoló közé bekerült hétpróbázó edzője nem számított erre a megtiszteltetésre.
Sportrádió
Krizsán Xénia
Szabó Dezső
atlétika
Atlétika
2024.01.02. 16:50

AIPS: a budapesti atlétikai vb nyerte a világ legjobb sajtóközpontja díjat 2023-ban

A képzeletbeli dobogón a wimbledoni tenisztorna és a női labdarúgó-világbajnokság előtt végzett a tavalyi év legnagyobb hazai sporteseménye.

Atlétika: a világcsúcstartó áttörné a kétórás álomhatárt a rotterdami maratonin

A rekorddöntéshez szükséges edzések intenzitása miatt Kiptum hetente csupán egyszer látja a családját.
maratoni
Rotterdam
atlétika
Egyéb egyéni
2023.12.27. 19:19

Atlétika: Usain Bolt szerint előbb döntik meg a világcsúcsát 200-on, mint 100 méteren

Bolt 2007-ben már a berlini döntője előtt tudta, hogy világcsúcsot fog dönteni.
Usain Bolt
atlétika
Atlétika
2023.12.27. 10:06

Atlétika: krónikus sérülés miatt vonul vissza a világbajnok futó

„A napok telnek, az olimpia egyre közelít, és ebben az állapotban esélyem sincs, hogy ott legyek.”
atlétika
Atlétika
2023.12.12. 10:40

Atlétika: budapesti világbajnokok az Év atlétái a WA-nál

A nemzetközi szövetség három kategóriában díjazta a 2023-as esztendő legjobbjait.
Év atlétája
atlétika
Atlétika
2023.12.06. 15:20

Atlétika: a budapesti vb-n készült az év díjnyertes fotója

A győztes képet Mattia Ozbot készítette Leo Neugebauer német tízpróbázóról a Nemzeti Atlétikai Központban.
atlétika
Atlétika
2023.12.04. 15:56

Jótékonyság: a magyar atléták is gyűjtenek a MikulásGyárnak

Az eddigi 18 alkalommal összesen 670 ezren vettek részt a jótékonysági összefogásban.
jótékonyság
atlétika
Atlétika
2023.12.03. 21:57

Atlétika: fantasztikus eredmények születtek Valenciában

Kettős etióp sikerrel zárult a spanyolországi maratoni verseny, mindkét győztes remek időt ért el.