Férfi kézilabda: a gyászoló lengyelek nem vesznek részt a Pannon-kupán

A lengyel válogatott csapatkapitánya, Slawomir Szmal úgy nyilatkozott, nem utaznak Magyarországra.
Pannon-kupa
Kézilabda
2009.03.04. 19:47

A magyar csapat 12 gólos győzelemmel kezdte a felkészülési tornát

NŐI KÉZILABDA, PANNON-KUPA. A válogatottban eddig kevesebb lehetőséghez jutó játékosok gólokkal hálálták meg a bizalmat.
Pannon-kupa
Kézilabda
2008.11.18. 14:12

Kiss István: „A lényeg, hogy megőrizzük helyünket a világelitben”

KÉZILABDA. Az MKSZ elnöke sok szurkolót vár a hétvégi női Pannon-kupára, amely a decemberi Eb-re való felkészülést szolgálja.

Miskolcon is győzött a magyar válogatott, itthon maradt a trófea

PANNON-KUPA. A félidőben még egyenlő volt az állás, de végül gyorsabb játékával simán nyert a Skaliczki-csapat.
Románia
Pannon-kupa
Kézilabda
2007.10.19. 19:39

Tornagyőzelmet ért a hibátlan teljesítmény a Németh-csapatnak

MAGYARORSZÁG-KÍNA 40-21. Ausztria és Litvánia legyőzését követően az olimpiai házigazdát is biztosan verték Pálingerék.
Németh András
Pannon-kupa
3. forduló
Kézilabda
2007.10.18. 19:38

Második mérkőzését is megnyerte a Pannon-kupán a Németh-csapat

MAGYARORSZÁG-LITVÁNIA 33-20. Az Ausztria elleni siker után ezúttal is biztosan nyertek a félidőben már héttel vezető házigazdák.
Litvánia
Pannon-kupa
Kézilabda
2007.08.31. 19:40

Veretlenül lett tornagyőztes Skaliczki László csapata Kecskeméten

MAGYARORSZÁG-KÍNA 38-24. A hazai rendezésű olimpiára készülő ázsiaiak legyőzése sem jelentett gondot a házigazdák számára.
38-24
Pannon-kupa
Kézilabda
2007.08.17. 21:58

Nem volt egy súlycsoportban ellenfelével Németh András csapata

MAGYARORSZÁG-LENGYELORSZÁG 34-16. Az első félidőben kezdősorunk parádézott, a másodikban cseresorunk már kevésbé.
34-16
Pannon-kupa
Győr
Kézilabda
2007.08.16. 21:56

Döntetlennel kezdte a szereplését a Németh-csapat a Pannon-kupán

MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA 32-32. Balogh és Kovacsicz remek szélsőjátékának köszönhetően döntetlenre hozta a meccset a válogatott.
32-32
Románia
Pannon-kupa
Kosárlabda
2007.08.05. 20:58

Tornagyőztes Sztojan Ivkovics Eb-selejtezőre készülő együttese

MAGYARORSZÁG-ÉSZTROSZÁG 81-75. A szakember a cseréknek adott több bizonyítási lehetőséget. A különbség a nagyszünetre kialakult.

Ezúttal támadásban villogott, és biztosan győzött a férfiválogatott

PANNON-KUPA: MAGYARORSZÁG–SZLOVÁKIA 87-70. Sztojan Ivkovics együttesében öten értek el kétszámjegyű dobóteljesítményt.