TALÁLATOK A(Z) Hertha BSC CÍMKÉRE

317 találat
Német labdarúgás
2024.03.01. 20:47

2. Bundesliga: bravúrgyőzelem helyett – drámai meccsen veszített pontot a Hertha

Dárdai Pál csapata egészen a 81. percig két góllal vezetett az esélyesebb Holstein Kiel ellen, de egy 98. perces büntetővel 2–2 lett a vége.
Dárdai Pál
2. Bundesliga
Hertha BSC
2024.02.16. 19:22

2. Bundesliga: Dárdai Pál óriási gólt lőtt szabadrúgásból – videó

A magyar válogatott játékosa gyönyörűen tekert a bal felső sarokba a Magdeburg ellen.
Dárdai Pál
Hertha BSC
2024.01.31. 22:53

Német Kupa: nem sikerült a négy közé kerülés, a Hertha simán kikapott hazai pályán

A Kaiserslautern korán vezetést szerzett Dárdai Pál csapata ellen, és profitált a berliniek későbbi hibáiból is.
Hertha BSC
Német Kupa
2023.12.27. 12:30

Hertha: Dárdai Pál még lát egy apró reménysugarat a feljutásra

A magyar vezetőedző csapatának stabil teljesítményéről ír a Kicker, amely azt is elemzi, miben kellene még fejlődnie az együttesnek.
Dárdai Pál
Hertha BSC
2023.12.06. 23:46

Hertha: kétszer is a sírból tértek vissza, majd kiejtették Némethéket

Dárdai Pál együttese a 90. és a 120. percben is egyenlített, majd tizenegyesekkel továbbjutott a Német Kupában.