2004-03-08 17:02:14
Utolsó módosítás:
2011-06-03 00:09:23

Ökölvívó Eb

48 kg
Döntő:

Kazakov-Pinto p. gy. (41:22).
1. Szergej Kazakov (Oroszország)
2. Alfonso Pinto (Olaszország)
3. Bedák Pál (Magyarország)
és Szalim Szalimov (Bulgária)

51 kg
Döntő:

Balaksin-Izorija p. gy. (39:21)
1. Georgij Balaksin (Oroszország)
2. Nikolosz Izorija (Grúzia)
3. Andrzej Rzany (Lengyelország)
és Rustam Rachimov (Németország)
Mucsi Ottó (Magyarország) a 16 közé jutásért kiesett

54 kg
Döntő:

Kovaljev-Hallab p. gy. (52:28)
1. Gennagyij Kovaljev (Oroszország)
2. Ali Hallab (Franciaország)
3. Detelin Dalakliev (Bulgária)
és Andrzej Liczik (Lengyelország)
Bedák Zsolt (Magyarország) a 8 közé jutásért kiesett

57 kg
Döntő:

Tajbert-Djelkhir T. d. f. gy. a 3. m-ben
1. Vitali Tajbert (Németország)
2. Khedafi Djelkhir (Franciaország)
3. Mahail Bernadszkij (Fehéroroszország)
és Konsztantyin Kupatadze (Grúzia)
Ladányi Róbert (Magyarország) a 16 közé jutásért kiesett

60 kg
Döntő:

Sztilianov-Selcuk p. gy. (32:21)
1. Dimitar Sztilianov (Bulgária)
2. Aydin Selcuk (Törökország)
3. Káté Gyula (Magyarország)
és Domenico Valentino (Olaszország)

64 kg
Döntő:

Maletyin-Pascsuk mérkőzés nélkül
1. Alekszandr Maletyin (Oroszország)
2. Igor Pascsuk (Ukrajna)
3. Mustafa Karagüllü (Törökország)
és Willy Blain (Franciaország)
Pintye Szabolcs (Magyarország) a 16 közé jutásért kiesett

69 kg
Döntő:

Szaitov-Noel p. gy. (41:22)
1. Oleg Szaitov (Oroszország)
2. Xavier Noel (Franciaország)
3. Ruszlan Hajrov (Azerbajdzsán)
és Rolandas Jasevicius (Litvánia)
Balog Vilmos (Magyarország) a 8 közé jutásért kiesett

75 kg
Döntő:

Gajdarbekov-Wilaschek p. gy. (39:19)
1. Gajdarbek Gajdarbekov (Oroszország)
2. Lukas Wilaschek (Németország)
3. Dzsahid Cagijev (Azerbajdzsán)
és Andy Lee (Írország)
Balzsay Károly (Magyarország) a 8 közé jutásért kiesett

81 kg
Döntő:

Makarenko-Sivolija T. d. f. gy. a 2. m-ben
1. Jevgenyij Makarenko (Oroszország)
2. Mario Sivolija (Horvátország)
3. Aleksy Kuziemski (Lengyelország)
és Ondrij Fedcsuk (Ukrajna)
5. Szűcs István (Magyarország)

91 kg
Döntő:

Alekszejev-Zujev K. O. gy. a 2. m-ben
1. Alekszandr Alekszejev (Oroszország)
2. Viktor Zujev (Fehéroroszország)
3. Vedran Djipalo (Horvátország)
és Ergezen Ertrugrul (Törökország)
Hidvégi György (Magyarország) a 8 közé jutásért kiesett

+91 kg
Döntő:

Povetkin-Cammarelle p. gy. (30:26)
1. Alekszandr Povetkin (Oroszország)
2. Roberto Cammarelle (Olaszország)
3. Jaroslavas Jaksto (Litvánia)
és Szergej Rozsnov (Bulgária)
Kurtucz Csaba (Magyarország) a 8 közé jutásért kiesett
A pulai éremtáblázat
Ország A E B
Oroszország 9
Németország 1 1 1
Bulgária 1 3
Franciaország 3 1
Olaszország 2 1
Törökország 1 2
Fehéroroszország 1 1
Grúzia 1 1
Horvátország 1 1
Ukrajna 1 1
Lengyelország 3
Azerbajdzsán 2
Litvánia 2
Magyarország 2
Írország 1
Forrás: online 

 

Hirdetés
Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Hiba történt a rendszerünkben. A hiba kijavításáig kérjük türelmed és megértésed.