West Brom 1-2 Norwich! 2 Kontra a megoldás

A Mai nap kellemesen meglepett minkett a csapat hiszen a találkozó esélyese a WBA volt , mégis nyerni tudtunk! Összeállítások: WBA: Foster-Jara,Shorey,McAuley,Dawson-Morrison,Thomas(Fortune...

A Mai nap kellemesen meglepett minkett a csapat hiszen a találkozó esélyese a WBA volt , mégis nyerni tudtunk!A Mai nap kellemesen meglepett minkett a csapat hiszen a találkozó esélyese a WBA volt , mégis nyerni tudtunk!

Összeállítások: WBA: Foster-Jara,Shorey,McAuley,Dawson-Morrison,Thomas(Fortune 76'),Mulumbu,Scharner(Dorrans 63')-Odemwingie(Long 63'),Cox

További cserék: Fülöp,Mattock,Tamas,Thorne.

Norwich: Ruddy-Martin,Whitbread,Naughton,Ayala-Johnson(Fox 80'),Surman,Pilkington(Crofts 80'),Hoolahan-Morison,Jackson(Holt 68')

További cserék: Steer,Drury,Bennett,Wilbraham.

A West Bromwich már az 5ik percben helyzetbe került, Odemwingie lőtt kapura 25 méterről, de Ruddy a sarokba tarto labdát a felső léc segítségével ki tudta ütni. Majd a 11ik percben a Norwich is elő húzott 1 szép akciót, Morison megzavarta Fostert aki bizonytalan volt, de a labda balszerencsénkre a kapufán pattant ki. A 21ik percben Ruddy jött ki jól, majd eléggé hevesen is kiabált a társaknak.

A 43ik percben ismét a WBA került helyzetbe, de a ball oldali beadásuk nem sikerült , így 1 gyors kontra végén, Hoolahan adta be a labdát Surman-nak, aki kapásból a kapuba lőtte!0-1

A második félidőben a WBA kezdett jobban. Shane Long becserélésével (63ik percben) jobb lett a WBA támadó szekciója.

A 67ik percben Ayala csúszott be Thomas-nak, aminek az eredménye 11es lett. Shane Long a ball sarokba rúgta, Ruddy meg az ellenkező irányba vetődött.1-1

A 79ik percben Mulumbu próbált kapura szerelni, de már a lövése előtt megszereztük a labdát és egy gyurs konta végén Morison fejelt a kapuba.1-2

2 kontra gólbol született eddig a találatunk.

Hodgsonnak cseppet sem tetszett, hogy 2 kontrábol kapitulált a védelme. Ez a győzelem azt jelenti hogy a csapat marad a 9ik helyen, 2 pontra megközelítve a Stoke Cityt, míg a 10. Everton 3 ponttal van lemaradva.

A következő mérkőzésünk a Chelsea ellen lessz január 21ikén!

Amit legutobb kifelejtettem az most itt van. A WBA és a Norwich 5 legutobbi mérkőzése egymás ellen: