Ezuttal a Chelsea csapatát fogadtuk. Összeállítások: Norwich: Ruddy-Martin,Whitbread,Naughton,Ayala-Johnson,Surman(Bennett 90'),Pilkington,Fox(Crofts...

Összeállítások: Norwich: Ruddy-Martin,Whitbread,Naughton,Ayala-Johnson,Surman(Bennett 90'),Pilkington,Fox(Crofts 79')-Morison(Jackson 79'),Holt

További cserék: Steer,Drury,Hoolahan,Wilbraham

Chelsea: Cech-Cole,Luiz,Bosingwa,Terry-Ramires,Lampard(Malouda 37'),Meireles(Essien 79')-Torres(Lukaku 77'),Mata,Sturridge

További cserék: Turnbull,Ivanovic,Bertrand,Romeu

A 6ik percben a Norwich került helyzetbe, amikor is Martin passzolt Morison-hoz jobb szélen, aki külsővel a 16 szélére passzolt Pilkington-hoz, aki éles szögből próbálta bepasszolni a labdát, de Cech résen volt, a kipattano labdát Morison lüldte volna a kapuba, de Ramires becsuzva mentett.

A 10ik percben Meireles adta el a labdát, majd Johnsonoz került aki Morisonhoz passzolt, Morison Holt-hoz passzolt a labdát, aki becsapta David Luizt, de a kapu mellé lőtt.

26ik percben Luiz szerzett labdát a Norwich helyzetéből. A Chelsea kontra támadást indított, Meireles passzolt Torreshez, aki a 16os belül 1 szép csel után lőtt kapura, de ruddy épp hogy kitutta ütni.

36ik percben Johnson lőtt, de lövése Terry lábán pattant meg, így Cechnek könnyü dolga volt.

A 45ik percben Malouda passzolt Matának a 16os sarkánál, de Mata a jo csele után alaposan fölé tüzelt.

Az 54ik percben Mata passzolt Torreshez, ügyetlenkedett majd 1 gyors kontra végén Holt ívelhette be a labdát, de Cech lehúzta.

Az 54ik percben Bosingwa egy jo csel után betört a 16osra, torreshez pesszolt, aki 10 méterről mellé lőtt. Hatalmas Szerencse!

A 61ik percben Sturridge psszolt Matához, aki az ötös sarkánál a kapu rövid sarkába lőtt, de ruddy kiszedte.

A 62ik percben Meireles a Chelsea 16osa előtt letalpalta Holt-ot, de szabadrúgást nem kaptunk!

A 81ik percben Malouda és Mata hozott egy helyzetet össze, de Mata lövését Ruddy ismét kivédte.Maradt a 0:0!

A meccs után Lambert külön megdicsérte a csapatszellemet. AChelsea menedzsere Ruddy-t dicsérte.

A következő meccs február elsején a Sunderland otthonába lessz!