Bundesliga: a Hertha 3–0-ra kapott ki otthon a Wolfsburgtól

2019.08.25. 20:12
Ante Covic nem lehet boldog, az 1. fordulóban az irányításával még ikszelt a Hertha a Bayernnel, a 2. fordulóban viszont kikapott a Wolfsburgtól (Fotó: AFP)
A Wolfsburg már a 9. percben vezetett, és 3–0-ra győzött a Hertha vendégeként a német Bundesliga 2. fordulójában.

A Hertha–Wolfsburg mérkőzésen már a 3. percben videózni kellett, de a hazaiak nem kaptak tizenegyest, nem úgy a 8. percben a vendégek, és a buktatásért megítélt büntetőt Wout Weghorst gólra is váltotta.

A következő gólra a 82. percig kellett várni, akkor egy kontrából Josip Brekalo növelte a vendégek előnyét, majd a 91. percben Jérome Roussillon állította be a 0–3-as végeredményt.

A nyáron a kispadon Dárdai Pál váltó Ante Covic így két forduló elteltével bajnokin még nyeretlen a Hertha vezetőedzőjeként.

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ, VASÁRNAPI MÉRKŐZÉSEK
Hertha BSC–VfL Wolfburg 0–3 (Weghorst 9. – 11-esből, Brekalo 82., Roussillon 91.)