H. T. 2020.08.23 17:02 Frissítve: 2020.08.23 19:05

Ligue 1: Kovac döntetlennel mutatkozott be a Monaco kispadján

Niko Kovac döntetlennel mutatkozott be az AS Monaco kispadján, a hercegségbeliek 2–2-t játszottak a Reimsszel a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 1. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Kétgólos hátrányból szerzett pontot a Monaco a nyitó fordulóban (Fotó: AFP)

A Monaco 21 perc után kétgólos hátrányban volt már, ám Axel Disasi még az első félidő hajrájában szépíteni tudott. A második játékrészben Benoit Badiashile is betalált, így alakult ki a 2–2-es végeredmény.

A nyitó forduló további vasárnapi délutáni meccsein az újonc Lorient 3–1-re legyőzte a Strasbourgot, a Nimes pedig 4–0-val küldte haza a Brestet.

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

Monaco–Reims 2–2 (Disasi 45+2., Badiashile 55., ill. B. Dia 5., El Bilal Touré 21.)
Lorient–Strasbourg 3–1 (Wissa 51., Grbic 60. – tizenegyesből, Hamel 87., ill. Sahiri 30.)
Nimes–Brest 4–0 (Denkey 8., Meling 31., Philippoteaux 69., M. Koné 84.)
Kiállítva: Chardonnet 77. (Brest)
Nice–Lens 2–1 (Gouiri 23., 75. ill. Kakuta 11. – tizenegyesből)

2023.01.31 20:56:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A legendás középső védő a szocialista táborból első magyar futballistaként igazolt külföldre.

2023.01.31 23:40:35

2023.01.30 18:04:47

A „kicsi Póknak” becézett argentin támadó lehet a kulcs a Manchester City hőn áhított BL-győzelméhez.

2023.01.30 19:58:19

ALAPVONAL. E tendenciát leghívebben, leglátványosabban és – sajnos, mondom – legvonzóbb módon CR7 alakja, pályaíve s maga a jelenség példázza, láttatja velünk. Aki arra kíváncsi, világunk merre tart, elég reá – pályafutására – néznie, s ha képes kilépni annak bűvköréből, mindent meg fog érteni.

2023.01.30 13:51:11

„Valahogy már langyos víz vett körül bennünket, és nem a csapból vagy a zuhanyrózsából folyt.”