Ligue 1: Kovac döntetlennel mutatkozott be a Monaco kispadján

2020.08.23. 17:02
Kétgólos hátrányból szerzett pontot a Monaco a nyitó fordulóban (Fotó: AFP)
Niko Kovac döntetlennel mutatkozott be az AS Monaco kispadján, a hercegségbeliek 2–2-t játszottak a Reimsszel a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 1. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Monaco 21 perc után kétgólos hátrányban volt már, ám Axel Disasi még az első félidő hajrájában szépíteni tudott. A második játékrészben Benoit Badiashile is betalált, így alakult ki a 2–2-es végeredmény.

A nyitó forduló további vasárnapi délutáni meccsein az újonc Lorient 3–1-re legyőzte a Strasbourgot, a Nimes pedig 4–0-val küldte haza a Brestet.

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

Monaco–Reims 2–2 (Disasi 45+2., Badiashile 55., ill. B. Dia 5., El Bilal Touré 21.)
Lorient–Strasbourg 3–1 (Wissa 51., Grbic 60. – tizenegyesből, Hamel 87., ill. Sahiri 30.)
Nimes–Brest 4–0 (Denkey 8., Meling 31., Philippoteaux 69., M. Koné 84.)
Kiállítva: Chardonnet 77. (Brest)
Nice–Lens 2–1 (Gouiri 23., 75. ill. Kakuta 11. – tizenegyesből)