D. Á. 2021.01.18 01:03 Frissítve: 2021.01.23 15:26

Heti program: visszatér az NB I, folytatódik a kézilabda-vb

Az előttünk álló héten visszatér a labdarúgó NB I a televíziók képernyőire: a Ferencváros a DVTK-val találkozik szerda este, a mérkőzésről élő szöveges közvetítést olvashatnak a honlapunkon. Jön az olasz Szuperkupa döntője, amelyet a Juventus és a Napoli játszik egymás ellen. Folytatódik a spanyol Király-kupa, pályán a Barcelona és a Real Madrid. Szombaton és vasárnap is három NB I-es mérkőzést láthatunk a tévében. A magyar férfi kézilabda-válogatott kedden Németország ellen lép pályára az A-csoportban. A női kézi BL-ben ezúttal is az FTC-ért és a Győrért szoríthatunk. Folytatódik az NFL rájátszása, s az NBA alapszakasza is.

 

JANUÁR 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Newcastle United (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
16. FORDULÓ
20.30:
Hamburg–Osnabrück (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
18. FORDULÓ
20.45:
Cagliari–Milan (Tv: Digi Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
19. FORDULÓ
17.00:
Fenerbahce–Ankaragücü (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
KONFERENCIA-ELŐDÖNTŐ

0.40: New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30:
MAC HKB Újbuda–Opten Vasas HC
18.30: Titánok–Corona Brasov Wolves (romániai), Győr

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
H-CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
Oroszország–Koreai Köztársaság
18.00: Szlovénia–Fehéroroszország
G-CSOPORT (KAIRÓ)
15.30:
Észak-Macedónia–Chile
20.30: Svédország–Egyiptom (Tv: M4 Sport)
E-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Franciaország–Svájc
20.30: Norvégia–Ausztria (Tv: M4 Sport)
F-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Portugália–Algéria
20.30: Izland–Marokkó

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT
5. FORDULÓ (BOURGES)
20.00:
Bourges (francia)–Sopron Basket

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

 

JANUÁR 19., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
19.00:
West Ham United–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)
21.15: Leicester City–Chelsea (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.00:
Southampton–Shrewsbury

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport1)
20.30: Hertha BSC–Hoffenheim
20.30: Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
20.30: Mainz–Wolfsburg

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Roma–Spezia (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
19.00:
Cádiz–Levante (Tv: Spíler2)
19.00: Valladolid–Elche (Tv: Spíler2)
21.30: Deportivo Alavés–Sevilla (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
17.00:
Trabzonspor–Konyaspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.30: FTC-Telekom–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: Titánok–Corona Brasov Wolves (romániai), Győr
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HKM Zvolen (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ

C-CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
Japán–Angola (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Katar
A-CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Uruguay–Zöld-foki-szigetek 
20.30: Németország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
18.00:
Spanyolország–Tunézia (Tv: M4 Sport)
20.30: Brazília–Lengyelország
D-CSOPORT (KAIRÓ)
18.00:
Bahrein–Kongói DK
20.30: Dánia–Argentína

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
6. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Nyizsnyij Novgorod (orosz)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (GYŐR)
17.00:
Uni Győr Mély-Út–Kayseri (török) (Tv: Digi Sport1)
20.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–Prometej (ukrán) (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT (ANKARA)
12.00:
Aluinvent DVTK Miskolc–Ramla (izraeli)
C-CSOPORT (ANTALVA)
17.00:
Szpartak Moszkva (orosz)–VBW CEKK Cegléd
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: Szolnoki Olajbányász–Egis Körmend
19.00: Jászberényi KSE–DEAC

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Újpesti TE–Szent Benedek RA

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A-CSOPORT
18.00:
Franciaország–Olaszország
20.00: Hollandia–Szlovákia
B-CSOPORT
14.00: MAGYARORSZÁG
–Izrael (Tv: M4 Sport)
16.00: Görögország–Kazahsztán

 


JANUÁR 20., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Manchester City–Aston Villa (Tv: Spíler1)
A 18. FORDULÓ MÉRKŐZÉSE
21.15: Fulham–Manchester United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
25. FORDULÓ
19.00:
Norwich City–Bristol City (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
A 9. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00:
Marseille–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ
18.30:
Schalke 04–1. FC Köln (Tv: Sport2)
20.30: Augsburg–Bayern München
20.30: Arminia Bielefeld–VfB Stuttgart
20.30: Freiburg–Einracht Frankfurt
20.30: RB Leipzig–Union Berlin

OLASZ SERIE A
A 10. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
15.00:
Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SZUPERKUPA
DÖNTŐ
21.00:
Juventus–Napoli (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
19.00:
Getafe–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.30: Villarreal–Granada (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Cordóba (III.)–Real Sociedad
21.00: Alcoyano (III.)–Real Madrid (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
FTC-Telekom–Opten Vasas HC

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
III. CSOPORT (GÍZA)
15.30:
Svájc–Izland
18.00: Franciaország–Algéria
20.30: Portugália–Norvégia
IV. CSOPORT (KAIRÓ) 
15.30: Észak-Macedónia–Szlovénia
18.00: Orosz csapat–Egyiptom
20.30: Svédország–Fehéroroszország
A 25–32. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
II. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
15.30:
Chile–Dél-Korea
18.00: Ausztria–Marokkó
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.45:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Metz HB (francia) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
17.00:
Ramnicu Valcea–Buducsnoszt (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
C-CSOPORT (ANTALYA)
14.00:
VBW CEKK Cegléd–Hatay (török)
FÉRFI NB I
18.00:
Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Sopron KC–Alba Fehérvár
NŐI NB I
18.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
12.50:
Világkupa, Idre (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A-CSOPORT
18.00:
Hollandia–Olaszország
20.00: Franciaország–Szlovákia
B-CSOPORT
14.00: MAGYARORSZÁG–
Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
16.00: Görögország–Izrael

 


JANUÁR 21., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
21.00:
Liverpool–Burnley (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
21.15:
Lazio–Parma (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
19.00:
Valencia–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.30: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Ibiza–Athletic Bilbao
21.00: Cornella–Barcelona (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
20. FORDULÓ
14.00:
Karagümrük–Besiktas (Tv: Sport2)
17.00: Sivasspor–Fenerbahce  (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIATLON
14.05:
Világkupa, Antholz (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.30:
FTC–Vasas
18.00: MAC HKB Újbuda–Gyergyói Hoki Klub (romániai)
18.00: UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
20.00: DEAC–Corona Brasov Wolves (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)

15.30: Uruguay–Lengyelország
18.00: MAGYARORSZÁG–Brazília (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Spanyolország–Németország
II. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Japán–Argentína
18.00: Horvátország–Bahrein
20.30: Dánia–Katar
25-32. HELYÉRT, 1. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Angola–Kongói DK 

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (GYŐR)
17.00:
Prometej (ukrán)–Uni Győr Mély-Út (Tv: Digi Sport1)
20.30: Kayseri (török)–Atomerőmű KSC Szekszárd  (Tv: Digi Sport2)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30:
Milawaukee Bucks–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport1) 

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
A-CSOPORT
16.00:
Franciaország–Hollandia
18.00: Olaszország–Szlovákia
B-CSOPORT
14.00: MAGYARORSZÁG
–Görögország (Tv: M4 Sport)
20.00: Izrael–Kazahsztán

 


JANUÁR 22., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Chorley–Wolvehampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
21.00:
PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30:
Mönchengladbach–Dortmund (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
20.45:
Benevento–Torino (Tv: Digi Sport3)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00:
Levante–Valladolid (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
16.00:
Lokomotiv Zagreb–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00:
női lesiklás, Crans Montana (Tv: Eurosport1)
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, La Quinta, 2. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Dukla Michalovce (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
III. CSOPORT (GÍZA)

15.30: Svájc–Portugália
18.00: Izland–Franciaország (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Algéria
IV. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Észak-Macedónia–Orosz csapat
18.00: Egyiptom–Fehéroroszország
20.30: Szlovénia–Svédország (Tv: M4 Sport)
A 25-32. HELYÉRT, 2. FORDULÓ
II. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)
15.30:
Marokkó–Dél-Korea
18.00: Ausztria–Chile
NŐI  NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE
MAGYAR KUPA, NŐK, 3. FORDULÓ
17.15:
Vasas SC–Motherson-Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, D-CSOPORT
6. FORDULÓ (BOURGES)
17.00:
Landes (francia)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT (GYŐR)
16.50:
Kayseri–Prometej (Tv: Digi Sport1)
20.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Uni Győr Mély-Út (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT (ANKARA)
15.00:
Genclik (török)–Aluinvent DVTK Miskolc
C-CSOPORT (ANTALYA)
17.00:
VBW CEKK Cegléd–Adana (török)
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Zalakerámia ZTE KK

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
10.00: Európa-bajnokság, Gdansk – selejtezők

SÍUGRÁS
17.55:
világkupa, férfiak, HS 130, Lahti (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
NEGYEDDÖNTŐ
14.00:
Hollandia–Kazahsztán
16.00: Franciaország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.00: Olaszország–Izrael
20.00: Szlovákia–Görögország

 


JANUÁR 23., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
14.30:
Kisvárda–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
A 11. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.00:
Aston Villa–Newcastle United (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.15:
Southampton–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00:
Barnsley (II.)–Norwich City (II.)
16.00: Brighton–Blackpool (III.)
16.00: Millwall (II.)–Bristol City (II.) (Tv: Spíler1)
16.00: Sheffield United–Plymouth (III.)
16.00: Swansea (II.)–Nottingham Forest (II.)
16.00: West Ham United–Doncaster (III.)
18.30: Cheltenham (IV.)–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
17.00:
Lens–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Monaco–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Union Berlin
15.30: Bielefeld–Eintracht Frankfurt
15.30: Freiburg–VfB Stuttgart
15.30: Bayer Leverkusen–Wolfsburg
15.30: Mainz–RB Leipzig (Tv: Sport2)
18.30: Hertha BSC–Werder Bremen (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
13.00:
Braunschweig–Hamburger SV  (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
15.00:
Roma–Spezia (Tv: Digi Sport1)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
20.45: Fiorentina–Crotone (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Real Betis (Tv: Spíler2)
21.00: Deportivo Alavés–Real Madrid (Tv: Spíler2)

ROMÁN LIGA 1
11.30:
Sepsi OSK–Astra – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00:
női lesiklás, Crans Montana (Tv: Eurosport1)
11.30: férfi lesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Opten Vasas HC
17.30:
Titánok–Újpesti TE, Győr
18.30: Debreceni EAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
• FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (ÚJ FŐVÁROS)

15.30: Spanyolország–Uruguay
18.00: MAGYARORSZÁG–Lengyelország – élőben az NSO-n!
20.30: Németország–Brazília
II. CSOPORT (KAIRÓ)
15.30: Katar–Bahrein
18.00: Horvátország–Argentína
20.30: Dánia–Japán
A 25-32. HELYÉRT, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT (GÍZA)
18.00:
Tunézia–Kongói DK
• NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
Győri Audi ETO KC–Brest Bretagne (francia)  (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
• NŐI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.00:
Dunarea Braila (román)–Siófok KC (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
16.00:
Váci NKSE–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1)
• NŐI NB I
16.00:
DVSC Schaeffler–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
• FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: Debreceni EAC–Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: OSE Lions–Atomerőmű SE
18.00: PVSK–Veolia–Naturtex-SZTE-Szedeák
• NBA, ALAPSZAKASZ
vasárnap, 2.00:
Brooklyn Nets–Miami Heat (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
• FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Kecskeméti RC
17.00: Dunaferr SE–MAFC-BME
• NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Újpesti TE–Vasas Óbuda
19.00: Diósgyőri VTK–Szent Benedek RA

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GDANSK
11.30:
500 és 1500 m, váltó elődöntők (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
16.15: Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
9.00: Légfegyveres Európa-bajnoki válogatóverseny, Budapest

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 4.00:
Dustin Poirier–Conor McGregor (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
• FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–OSC
16.00: Debreceni VSE–Budapesti Honvéd SE
16.00: Kaposvári VK–TIGRA-ZF Eger
16.00: Szeged–FTC-Telekom Waterpolo
17.00: PannErgy-Miskolci VLC–PVSK Mecsek Füszért
18.00: Metalcom Szentes–UVSE Hunguest Hotels
18.00: A-Híd VasasPlaket–Tatabánya
• NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐSOROZAT (TRIESZT)
Az 5-8. helyért
14.00:
Kazahsztán–Szlovákia
16.00:
Franciaország–Izrael
Elődöntő
18.00:
Hollandia-Görögország
20.00:
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport) élőben az NSO-n!

 


JANUÁR 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
17. FORDULÓ
13.30:
Budafoki MTE–MTK Budapest (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
15.45: Paksi FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.00: Budapest Honvéd–ZTE FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.00:
Chelsea–Luton (Tv: Spíler1)
15.30: Brentford–Leicester (Tv: Spíler1)
15.30: Fulham–Burnley
18.00: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)
21.00: Everton–Sheffield Wednesday (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Angers (Tv: Digi Sport2)
15.00: Dijon–Strasbourg
15.00: Metz–Nantes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nimes–Lorient
15.00: Reims–Brest
17.00: Rennes–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
15.30:
Schalke–Bayern München (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–1. FC Köln (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
13.30:
Nürnberg–Hannover (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
19. FORDULÓ
12.30:
Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Verona–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Lazio–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Parma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Valencia (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.20:
férfi szuperóriás-műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
12.00: női szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
AFC CHAMPIONSHIP
Hétfő, 0.40:
Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
NFC CHAMPIONSHIP
21.05:
Green Bay Packers–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
III. CSOPORT (GÍZA)

F1–E1, F2–E2, F3–E3
IV. CSOPORT (KAIRÓ)
H1–G1, H2–G2, H3–G3
A 25-32. HELYÉRT, 3. FORDULÓ
II. CSOPORT (ALEXANDRIA)
15.30:
H4–E4
18.00: F4–G4
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
12. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Metz HB (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
14.00:
Dortmund (német)–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.30:
PEAC-Pécs–Vasas Akadémia
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Indiana Pacers–Toronto Raptors (Tv: Sport1)

RALI
Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. futama, Monte-Carlo

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00
: Fino Kaposvár–Vegyész RC Kazincbarcika

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, GDANSK

11.45: 1000 m és váltó döntő (Tv: M4 Sport)

SÍUGRÁS
15.45:
Világkupa, Lahti (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
17. FORDULÓ
20.00:
BVSC-Zugló–Szolnoki Dózsa
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA (TRIESZT)
14.00:
a 7. helyért
16.00: az 5. helyért
18.00: bronzmérkőzés
20.00: döntő

2021.03.01 06:37:49

Minden más foci BOBORY BALÁZS

„Szezononként legalább három-négy itt nevelkedő srác lesz első osztályú játékos. Ez jó arány.”

2021.02.28 10:38:29

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Megtört a szentgyörgyiek hat mérkőzés óta tartó döntetlensorozata, kettő egyre nyertek Vasvariék.

2021.02.28 08:30:15

Minden más foci Sz. M./D. Á.

Gazdagok és szépek, sok esetben pedig a partnereiket is túlszárnyalják, ha üzletről van szó.

2021.02.27 09:02:07

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Igaz, most a TSC sem volt eredményes, így egy ponttal térhet haza a Metalactól, a következő ellenfél a Crvena zvezda.

2021.02.27 13:04:31

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (Dunaszerdahely)

Az alsóházban tanyázó nagymihályiak jól tartották magukat, de a vereséget nem kerülhették el.