Felkészülés: négy gólt szerzett a Dortmund svéd csatára

2017.08.06. 19:26
A Borussia Dortmund labdarúgócsapata 5–2-re, az Atlético Madrid 3–2-re győzött vasárnap felkészülési mérkőzésen.

A 18 éves Jan-Niklas Beste is betalált a harmadik ligás Erfurt kapujába, ám nem ő volt a legjobb dortmundi. Hanem a még csak 17 esztendős svéd csatár, Alexander Isak, aki négyszer volt eredményes.

Az Atlético Madrid a Premier League-újonc Brighton & Hove Albiont verte meg 3–2-re Nicolás Gaitán, Fernando Torres és Lucas Hernandez góljával.

Rendeztek egy Wolfsburg–Fiorentina találkozót is, amelyen a firenzeiek 2–0-ra győztek Nikola Kalinic és Federico Chiesa találatával.

Az Everton 2–2-re végzett a Sevillával. Sandro Ramírez első perces góljára Ever Banega válaszolt kétszer, majd Kevin Mirallas egyenlített a liverpooliak részéről.

A Hoffenheim–Bologna mérkőzésen (1–2) Szalai Ádám és Nagy Ádám sem lépett pályára.

Este az Inter 3–1-re nyert a Villarreal ellen Éder, Sztevan Jovetics és Marcelo Brozovic góljával.