Argentína: Tévez villanásaival a Boca legyőzte a Rivert

2016.12.11. 23:07
Fordulatos mérkőzésen a Boca Juniors labdarúgócsapata 4–2-re legyőzte idegenben a River Plate-et az argentin élvonalbeli bajnokság vasárnap esti szuperrangadóján.

A Bocának Walter Bou szerzett vezetést Carlos Tévez passzából, de a River még az első félidőben fordított.

A második játékrészben Tévez a saját kezébe vette az irányítást, és két góljával már ismét a Boca vezetett, a rutinos csatár második találata különösen szépre sikerült. A hosszabbításban Ricardo Centurión adta meg a kegyelemdöfést a hazaiaknak.

ARGENTÍNA, PRIMERA DIVISIÓN
13. FORDULÓ, VASÁRNAPI MÉRKŐZÉSEK

River Plate–Boca Juniors 2–4 (Driussi 34., Alario 40., ill. Bou 14., Tévez 62., 81., Centurión 94.)

Atlético Tucumán–Quilmes
Az élcsoport: Boca Juniors 28 pont, 2. Estudiantes 27 (22–11), 3. San Lorenzo 27 (25–16)