Futsal: megint kikapott a magyar válogatott Ukrajnától

2020.11.10. 14:30
Újabb vereség (Fotó: MLSZ)
A magyar futsalválogatott 4–3-ra kikapott Ukrajnától a kedden kora délután Debrecenben rendezett felkészülési mérkőzésen.

Az Európa-bajnoki selejtezősorozat decemberi rajtjára készülő magyar válogatottban koronavírusos megbetegedések miatt ezúttal sem szerepelhettek a Veszprém és a Dunaújváros játékosai.

Rosszul kezdte a meccset a házigazda, Mikola Bilocerkivec már az első percben vezetést szerzett, ám a csapatkapitány Dróth Zoltánnak csakhamar sikerült egyenlítenie, második találatával pedig már a magyaroknál volt az előny.

A szünet után az ukránok levitték a kapusukat, és a létszámfölényes támadójátékot kihasználva Mihajlo Zvarics, majd Bilocerkivec is betalált, ám a meccs háromnegyedénél Dávid Richárd lecsapott egy labdára, és az üres kapuba lőtte (3–3). Zvarics állította be a 4–3-as végeredményt.

A két csapat hétfő este is megmérkőzött egymással a debreceni Főnix Csarnokban, zárt kapuk mögött, akkor az ukránok 2–1-re nyertek.