Élő
TOVÁBB AZ ÉLŐ HÍRFOLYAMRA
Napi top beszámolók
Augusztus 3., Kedd
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V
19
20
21
22
23
4
5
6
7
8
TOVÁBB A BESZÁMOLÓKHOZ
A győztesek

ARANYÉRMESEK

Kopasz Bálint - Kajak-kenu (férfi kajak egyes 1000 méter)
Milák Kristóf - Úszás (férfi 200 m pillangó)
Szilágyi Áron - vívás (kard egyéni)

EZÜSTÉRMESEK

Berecz Zsombor - Vitorlázás (finndingi)
Varga Ádám - Kajak-kenu (férfi kajak egyes 1000 méter)
Milák Kristóf - Úszás (férfi 100 m pillangó)
Siklósi Gergely - Vívás (férfi párbajtőr egyéni)

BRONZÉRMESEK

Kozák Danuta, Bodonyi Dóra - Kajak-kenu (női kajak kettes 500 méter)
Tovább a teljes dicsőségtablóra
1KínaCHN291816
2Egyesült ÁllamokUSA222718
3JapánJPN18610
4AusztráliaAUS14415
5Nagy-BritanniaGBR131312
6Orosz csapatROC122116
...
16MagyarországHUN343
Tovább a teljes éremtáblára
2004-04-23 16:11:40
Utolsó módosítás:
2019-06-26 14:15:30

B-csoportos világbajnokságok, 1951–2000

A B-csoportos vb-k érmesei
  Arany Ezüst Bronz  
1951 Olaszország Franciaország Hollandia
1952 Nagy-Britannia Ausztria Olaszország
1953 Olaszország Nagy-Britannia Ausztria
1955 Olaszország Ausztria Hollandia
1956 NDK Norvégia Belgium
1961 Norvégia Nagy-Britannia Svájc
1962 Japán Ausztria Franciaország
1963 Norvégia Svájc Románia
1964 Lengyelország Norvégia Japán
1965 Lengyelország Svájc NSZK
1966 NSZK Románia Jugoszlávia
1967 Lengyelország Románia Norvégia
1968 Jugoszlávia Japán Norvégia
1969 NDK Lengyelország Jugoszlávia
1970 Egyesült Államok NSZK Norvégia
1971 Svájc Lengyelország NDK
1972 Lengyelország Egyesült Államok NDK
1973 NDK Egyesült Államok Jugoszlávia
1974 Egyesült Államok Jugoszlávia NSZK
1975 NDK NSZK Svájc
1976 Románia Japán Norvégia
1977 NDK Lengyelország Japán
1978 Lengyelország Japán Svájc
1979 Hollandia NDK Románia
1981 Olaszország Lengyelország Svájc
1982 NDK Ausztria Lengyelország
1983 Egyesült Államok Lengyelország Ausztria
1985 Lengyelország Svájc Olaszország
1986 Svájc Olaszország NDK
1987 Lengyelország Norvégia Ausztria
1989 Norvégia Olaszország Franciaország
1990 Svájc Olaszország Ausztria
1991 Olaszország Norvégia Franciaország
1992 Ausztria Hollandia Japán
1993 Nagy-Britannia Lengyelország Hollandia
1994 Svájc Lettország Lengyelország
1995 Szlovákia Lettország Lengyelország
1996 Lettország Svájc Fehéroroszország
1997 Fehéroroszország Kazahsztán Svájc
1998 Ukrajna Szlovénia Észtország
1999 Dánia Nagy-Britannia Kazahsztán
2000 Németország Kazahsztán Nagy-Britannia
nemzetisport.hu 

 

Forrás: online 

 

Még senki sem szólt hozzá. Legyen Ön az első!

Hiba történt a rendszerünkben. A hiba kijavításáig kérjük türelmed és megértésed.