Premjer-liga: Komanék első idegenbeli sikerüket aratták

2012.12.07. 17:34
Koman Vladimir csapata, az FK Krasznodar idegenben 3–2-re legyőzte a Rosztovot az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 19. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.

Koman Vladimir a 69. percben, már 3–2-s állásnál lépett pályára a második gólt szerző Jevgenyij Sipicin helyett, aki sorozatban a negyedik bajnokiján talált be a kapuba. A magyar középpályás egy kemény belépőért sárga lapot kapott a hajrában.

A rosztoviak az első félidőben még kiegyenlítették a látogatók előnyét, 1–3 után azonban már csak szépíteni tudtak. A brazil Wanderson duplával járult hozzá a vendégcsapat sikeréhez.

A Krasznodar az első idegenbeli győzelmét aratta a bajnokságban, s diadala értékét növeli, hogy a Rosztov jó passzban van, a megelőző négy fordulóban veretlen maradt és tíz pontot gyűjtött. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!