Lengyelország: Tamás Márk a kapussal viaskodott, kiállították

K. B.K. B.
2021.08.01. 21:12
Tamás Márkot felbosszantotta a Cracovia kapusa
A lengyel első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Slask Wroclaw kettős emberhátrányban nyerte meg 2–1-re a Cracovia elleni mérkőzést – a második piros lapot a csapat magyar légiósa, Tamás Márk kapta, amiért nekiesett az őt visszarántó rivális kapusnak, a fejelni felfutó Lukás Hrossónak.

A hazai pályán játszó Cracovia már a 66. percben emberelőnybe került, akkor Petr Schwarzot állította ki Tomasz Wajda játékvezető. Ennek ellenére a Slask Wroclaw a 88. percben tovább növelte az előnyét (2–0), ám a második találatra hamar, a 91. percben érkezett a válasz (2–1). A hazaiak hajtottak, és olyannyira ki szerettek volna egyenlíteni, hogy Lukás Hrosso kapus a 98. percben felfutott fejelni – csakhogy meglehetősen agresszíven próbálkozott, Tamás Márk mellett Krzysztof Maczynskit is lerántotta; a magyar viselte nehezebben az esetet, piros lapot kapott azért, amiért nekirontott a földön fekvő Hrossónak.