Felkészülés: Lovrencsics gólja, Kádár és Holman is a pályán

2015.02.01. 17:42
Kádár Tamás (kékben) egy félidőt játszott (Fotó: lechpoznan.pl)
A lengyel labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Lech Poznan (amelynek keretében három magyar játékos is van) felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott az Anzsi Mahacskalával. Az egyenlítő gólt a 90. percben Lovrencsics Gergő szerezte.

Lovrencsics a kezdőcsapatban kapott lehetőséget, míg a két téli szerzemény, Kádár Tamás és Holman Dávid a kispadon foglalt helyet a találkozó elején, a második félidőt azonban a DVTK-tól igazolt középhátvéd már a pályán töltötte.

A 63. percben Holman Dávid is beállt csereként, ezt követően bő negyedóra alatt fordított az Anzsi, ám a 90. percben Lovrencsics Gergő egyenlített, kialakítva ezzel a 2–2-es végeredményt.

Németh Krisztián több társához hasonlóan kezdőként 30 percet játszott a Sporting Kansas Cityben, amely 2–0-s vereséget szenvedett a Portland Timberstől.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Lech Poznan (lengyel)–Anzsi Mahacskala (orosz) 2–2
(Hämäläinen 23., Lovrencsics 90., ill. Komkov 78., 88.)
Portland Timbers (amerikai)–Sporting Kansas City (amerikai) 2–0 (G. Fernández 30. – 11-esből, Nanchoff 53.)