NB II, Nyugati csoport: a Pécs hazai pályán legyőzte a Gyirmótot

2010.09.11. 21:05
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának rangadóján a hazai pályán játszó Pécsi MFC 3–1-re legyőzte a Gyirmótot.
NB II, NYUGATI CSOPORT
5. FORDULÓ
PÉCSI MFC–GYIRMÓT FC 3–1 (2–0)
Pécs, 1200 néző. Vezette: Erdős (Forgács, Sebestyén)
PMFC: Dibusz – Simonfalvi, Nagy J., Todorovics, Törtei – Regedei,Pintér A., Schultz (Wittrédi, 69.), Kvekveskiri (Lantos, 74.) – Lovrencsics G., Sztojanovszki (Nagy O., 50.). Vezetőedző: Kiss László
GYIRMÓT: Boros – Kiss Zs., Kozmér, Böjte, Szabó Cs. (Tóth B., a szünetben) – Homonyik (Tóth N., 70.), Baumgartner, Horváth R., Nagy L. (Czanik, 70.) – Weitner, Laki B. Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Lovrencsics G. (1–0) a 23., Lovrencsics G. (2–0) a 39., Kvekveskiri (3–0) az 52., Tóth N. (3–1) a 76. percben
Kiss László: – Köszönöm a gesztust a Gyirmót csapatának.
Kiprich József: – Aki nem látta a mérkőzést, azt hiszi, agyonvertek minket, pedig partiban voltunk a hazaiakkal, a második félidőt pedig végigtámadtuk.