NB II, Nyugati csoport: a Pécs 3-0-ra megverte a „kis Fradit"

2010.08.28. 22:05
A Pécs 3–0-ra megverte a Lipcsei Péter irányította Ferencváros II-t hazai pályán az NB II Nyugati csoportjának harmadik fordulójában. A pécsiek Lovrencsics Gergő góljával már az első percben betaláltak, majd Gyánó Szabolcs bő negyedórával később kétgólosra növelte az előnyüket. A végeredményt Simonfalvi Gábor állította be.
NB II, NYUGATI CSOPORT
3. FORDULÓ
PÉCSI MFC–FERENCVÁROS II 3–0 (2–0)
Pécs, 1000 néző. Vezette: Berger (Viszokai, Kis Z.)
PMFC: Dibusz – Simonfalvi, Nagy J., Todorovics, Törtei – Regedei, Lantos, Schultz – Csovics (Nagy O., 71.), Gyánó (Sztojanovszki, 39.), Lovrencsics G. (Bozsik J., 78.). Vezetőedző: Kiss László
FTC II: Mester – Tóth A., Vattai, Rodenbücher, Sváb (Antal Zs., a szünetben) – Gárdos, Peszmeg (Nyilasi B., a szünetben), Fülöp N., Papp M. – Sztanics, Pölöskey (Danquah, 80.). Edző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Lovrencsics G. (1–0) az 1., Gyánó (2–0) a 17., Simonfalvi (3–0) a 70. percben
Kiss László: – Nehéz mérkőzés, nehéz győzelme. Gyánó Szabolcs sérülése kissé kizökkentette csapatomat saját ritmusából.
Lipcsei Péter: – Ezt a mérkőzést már az első félidőben elveszítettük a korán kapott gól miatt. A Pécs jó csapat, amely feljut az NB I-be.