NB II, Nyugati csoport: a Fradi II begyűjtötte a három pontot

2010.09.11. 19:07
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjában a Ferencváros II a Barcs vendégeként gyűjtötte be a három pontot.
NB II, NYUGATI CSOPORT
5. FORDULÓ
BARCSI SC–FERENCVÁROS II 0–1 (0–1)
Barcs, 400 néző. Vezette: Kovács J. Z. (Gyürüsi, Mohos)
BARCS: Halasi – Dienes, Balogh T., Matus, Miskovics – Kordé (Horváth P., 67.), Hock, Koller K. (Baranyai D., 81.) – Frizoni, Sz. Pavicsevics, Sztyepanovics. Vezetőedző: Kuczkó Gábor
FTC II: Jusztin – Tóth A., Vattai, Fülöp N., Antal – Peszmeg, Sváb, Nyilasi B. (Vass M., 75.), Bölcsföldi – Abdi (Papp M., 61.), Danquah (Morales, 64.). Edző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Danquah (0–1) a 21. percben
Kiállítva: Sváb (a második sárga lap után) a 86. percben
Kuczkó Gábor: – Meddő mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, a döntetlen reálisabb lett volna.
Lipcsei Péter: – Nehéz mérkőzést játszottunk, nagyon jó csapattól hoztuk el a három pontot.
BUDAÖRSI SC–VESZPRÉM FC 2–1 (0–0)
Budaörs, 100 néző. Vezette: Radványi (Pápai, Galán)
BUDAÖRS: Horváth Z. – Csengő, Lőrincz, Csobánki, Mihályi – Lászka – Sándor I. (Márkus T., 85.), Roni (Horváth L., 75.), Melczer – Farkas Á., Tüske. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
VESZPRÉM: Kiss G. – Grósz, Pálfi R., Fehér K., Leitold – Boromisza (Babik, 67.), Kollár Zs., Szilágyi L. (Hudec, a szünetben), Tatai – Finta P. (Karakai, 59.), Sánta A. Vezetőedző: Orbán Tamás
Gólszerző: Roni (1–0) az 58., Sándor I. (11-esből, 2–0) a 74., Kollár Zs. (11-esből, 2–1) a 76. percben
Kiállítva: Fehér K. (gólhelyzetben buktatta Tüskét) a 72. percben
Lucsánszky Tamás: – Nagyon fontos három pontot szereztünk egy szervezetten játszó Veszprém ellen, de az ellenünk megítélt büntetőt nem tartom jogosnak.
Orbán Tamás: – Megérdemelt hazai győzelem született, a Budaörs pontosabban futballozott.
SZTK-ERIMA–ENTERNET-FC TATABÁNYA 0–0
Szigetszentmiklós, 250 néző. Vezette: Nagy R. (Márkus T., Demeter)
SZIGETSZENTMIKLÓS: Balikó – Király A., Szamosszegi, Rédei, Szamosi – Pintér Z., Pomper, Somorjai (Csepregi, 85.) – Kincses (Mojzer, 60.), Tóth M., Majoros. Vezetőedző: Várhidi Péter
TATABÁNYA: Németh V. – Almási, Simkó, Bencze, Köntös – Szalai T. (Kollár D., 70.), Kovács I., Farkas V. (Vass N., 70.), Deme – Kocsis D. (Farkas J., 61.), Folmer. Vezetőedző: Herédi Attila
Várhidi Péter: – Az első félidőben a Tatabánya, a másodikban mi futballoztunk fölényben. A helyzeteink megvoltak a mérkőzés megnyeréséhez, ám a szerencse rendre elpártolt tőlünk.
Herédi Attila: – Igazságos a döntetlen, sajnos most csak helyzetekig jutottunk, és az utolsó passzokba állandóan hiba csúszott.