NB II: négyet rúgott a Haladás, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte a Soroksárt

2020.11.08. 18:56
A Haladás 4–0-ra kiütötte az újonc Szentlőrincet, a Pécs idegenben három góllal verte meg az Ajkát, a Vasas bő negyedóra alatt lerendezte otthon a Soroksárt a labdarúgó NB II 16. fordulójának kora esti programjában. Nem bírt a tartalékos Szeged hazai pályán az edzőváltáson átesett Doroggal, a Kaposvár a hosszabbításban lőtt góllal tudta csak megverni a végére tíz főre fogyatkozó, sereghajtó DEAC-ot.

A FORDULÓRÓL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT.

LABDARÚGÓ NB II
16. FORDULÓ
Kaposvári Rákóczi FC–Debreceni EAC 2–1
(Szarka 7., Andrics 90+2., ill. Nagy K. 70. – 11-esből) Kiállítva: Nikitscher T. (66., DEAC)
FC Ajka–Pécsi MFC 0–3 (Geiger 25., Óvári 63., Keresztes 86.)
Vasas FC–Soroksár SC 3–1 (Silye 2., Balajti 5., Feczesin 18., ill. Lovrencsics B. 61.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC 1–1
(Germán 60., ill. Dlusztus 83.)
Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc 4–0 (Medgyes Z. 16., 87., Rácz F. 45., Tóth B. 74.)

20. Debreceni EAC 16 3 13 12–31 –19 9

A 13. fordulóból elhalasztott ETO FC Győr–Budaörs mérkőzést november 13-án játsszák.
A 15. fordulóban elmaradt Soroksár–Szeged-Csanád mérkőzés sorsáról még nem hozott döntést az MLSZ.
A Debreceni VSC–Békéscsaba (16. forduló) mérkőzés három pontját játék nélkül, 3–0-s gólkülönbséggel a DVSC kapta meg, mert a Békéscsaba a koronavírus-fertőzések miatt nem tudott kiállni a meccsre (a debreceniek nem mentek bele a halasztásba).