NB II, Keleti csoport: egygólos Loki-siker született Újpesten

2010.10.10. 19:45
A DVSC-DEAC 2–1-re győzött az Újpest II vendégeként a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában, és ezzel elmozdult a tabella utolsó helyéről.
NESS HUNGÁRIA NB II
9. FORDULÓ
ÚJPEST II–DVSC-DEAC 1–2 (0–2)
Szusza-stadion, 400 néző. Vezette: Böcskei (Kispál, Márton Zs.)
ÚJPEST II: Horváth T. – Privigyei, Rubus, Litauszki, Hibó – Magos (Pfeffer, 77.), Tajthy, Banai, Barczi – Bognár I. (Lázár B., 58.) – Szabó B. (Frank, a szünetben). Edző: Szlezák Zoltán
DVSC-DEAC: Verpecz – Sigér, Kardos, Ludánszki, Fodor M. – Spitzmüller (Vinicius, 56.) – Huszák, Rezes, Lucas (Csorba, 91.), Korhut – Szilágyi P. (Angyal, 84.). Edző: Kondás Elemér
Gólszerző: Huszák (11-esből, 0–1) a 10., Szilágyi P. (0–2) a 20., Lázár B. (1–2) a 73. percben
Kiállítva: Hibó (második sárga lap után) a 68. percben
Szlezák Zoltán: – Adtunk egy félidőnyi előnyt az ellenfelünknek, s ez megbosszulta magát. A kiállítás végképp megpecsételte sorsunkat, pedig a második játékrészben mindent megtettünk a győzelemért.
Kondás Elemér: – Jól játszottunk az első félidőben, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de ezeket nem használtuk ki, így a mérkőzés végét nehézzé tettük magunknak.