NB II: idegenben győzött a Haladás II, Kulcsár is betalált

2013.03.29. 17:47
Hiába vezetett hazai pályán a Baja, a vendég Haladás II fordított és nyert 3–2-re a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 20. fordulójában.

A 13. percben bár vezetést szerzett a Baja, az első félidő végén megfordította az eredményt a vendég Haladás II. A második játékrészben Kulcsár Kornél is betalált, így Milan Csokics gólja már csak a szépítésre volt elegendő.

NB II, KELET, 20. FORDULÓ
BAJAI LSE–SZOMBATHELYI HALADÁS II 2–3 (1–2)

Baja, Petőfi-szigeti pálya, 100 néző. Vezette: Barna (Becséri, Mohos)
BAJA: Tulipán – Hajnal, Szabó Gy., Farkas A., Szénási – Szilasi (Faller 72.) – Szentgyörgyi (Szávuj 57.), Turcsik, Illés D. (Balázs D. 85.), Csokics – Szöllősi T.. Vezetőedző: Goretich Krisztián
HALADÁS II: Gőcze – Angyal, Jagodics B., Füredi, Farkas - Halmai, Hanzl, Kulcsár (Tóth L. 72.) – Medgyes (Tóth D. 85.), Simon A., Ugrai (Dallos 90.). Edző: Tóth László.
Gólszerző: Szénási (1–0) 13., Simon A. (1–1) a 35., Medgyes (1–2) a 42., Kulcsár (1–3) az 57., Csokics (2–3) a 72. percben
Goretich Krisztián:– Agyonnyert mérkőzést veszítettünk el. Ismét bebizonyosodott, hogy futballban nem mindig a jobb csapat nyer.
Tóth László:– Gratulálok játékosaimnak, mert irreális körülmények közt egy irreális napon megérdemelten nyertünk a lelkes hazaiak ellen.