U19: a Honvéd nyerte meg a rangos nemzetközi tornát

2014.08.04. 19:58
A Bp. Honvéd-MFA nyerte meg a harmadik alkalommal kiírt Honvéd-Merkantil Bank-kupát, miután a döntőben tizenegyesekkel legyőzte a Puskás Akadémiát.

A házigazda Koszta Márk 18. percben szerzett találatával sokáig vezetett, de a Puskás Akadémia a ráadás pillanataiban, a 81. percben egy kapuskirúgást követően egyenlített.

A tizenegyespárbajban aztán a Puskás Akadémia játékosai kétszer is rontottak, így a Honvéd örülhetett.

U19-ES NEMZETKÖZI TORNA, HONVÉD-MERKANTIL BANK-KUPA
DÖNTŐ
Bp. Honvéd-MFA–Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia 1–1, 11-esekkel 4–3

A 3. HELYÉRT
West Bromwich (angol)–FC Nitra (szlovákiai) 3–1

AZ 5. HELYÉRT
Universitatea Cluj (romániai)–FK Partizan Beograd (szerb) 1–1, 11–esekkel nyert az Universitatea Cluj