Futsal NB I: tovább menetel a bajnoki cím felé a Haladás

V. J.V. J.
2021.06.01. 20:12
A Haladás ismét legyűrte a Berettyóújfalut (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
A futsal NB I döntő párharcának második mérkőzése is a Haladás VSE győzelmét hozta, így ha a szombathelyiek a  Berettyóújfalu elleni 5–2-es sikerük után a harmadik meccsen is nyerni tudnak, ők emelhetik magasba a trófeát.

Nem telt le a mérkőzés tizedik perce, és már háromgólos előnyben volt a Haladás a Berettyóújfalu ellen. A szombathelyiek a duplázó Dróth Zoltán vezérletével biztos győzelmet arattak, így ha az előző szombat után a következő során is nyerni tudnak a Hajdu-Bihar megyei csapat otthonában, ők lesznek a magyar élvonal 2020–2021-es kiírásának a bajnokai.

FUTSAL NB I
AZ 1. HELYÉRT
2. MÉRKŐZÉS
Haladás VSE–MVFC Berettyóújfalu 5–2(Vas Á. 5., Diniz de Sousa 10., Vidák 10., Dróth 22., 28., ill. Kártik 20., Kovács M. 36. – öngól)
A három győzelemig tartó párharc állása: 2–0