Futsal NB I: a szegediek újra legyőzték a Bikákat

2013.03.18. 21:38
A szegedi UTC 5–3-ra győzött a Gödöllői Bikák vendégeként a futsal NB I felső ági rájátszásának hétfői mérkőzésén, és hárompontnyira megközelítette a tabella harmadik helyén álló riválisát.

A Trucz Zsolt hajrábeli góljaival nyerő szegedieknek jól megy a Gödöllő ellen, ebben a bajnoki szezonban már harmadszor győztek ellene. Az UTC a megelőző nyolc idei bajnoki mérkőzéséből mindössze egyet nyert meg.

Az alsó ágon a MAFC második rájátszásbeli meccsét is megnyerte, míg a Cső-Montage gólzáporos nosztalgiaderbin legyőzte a Rubeolát.

FUTSAL NB I, RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
FELSŐ ÁG
GÖDÖLLŐI BIKÁK-V. PHITEN–UTC FUTSAL TEAM SZEGED 3–5 (1–1). G:
Jakab (5.), Vidák (29., 30.), ill. Fülöp (6.), Lázár (25., 26.), Trucz (37., 40.)
RÁBA ETO–SWIETELSKY- HALADÁS VSE április 4.
MVFC-BERETTYÓÚJFALU–COLORSPECTRUM ARAMIS május 3.

ALSÓ ÁG
1. FC VESZPRÉM–MAFC BME DOCLER AKADÉMIA 4–5 (2–1). G:
Tatai (10., 33.), Molnár I. (12., 25.), ill. Csernai (1.), Fehér K. (21.), Füzy Zs. (22.), Máthé (24.), Sivák P. (29.)
RUBEOLA FC CSÖMÖR–ÜLLŐ FC CSŐ-MONTAGE 5–8 (2–1). G: Varga Cs. (8.), Kurucz (17.), Simon P. (34., 38.), Vadászi (36.), ill. Takács M. (3., 22., 24.), Simon Zs. (32., 33., 40.), Simon Á. (35.), Szalay (40.)
Szabadnapos: DEAC Futsal Club