Futsal NB I: a Rába ETO megint beakasztott egy tízest

2013.02.18. 22:16
Az alapszakaszt már korábban megnyerő, címvédő Rába ETO gólparádét (10–3) rendezve győzött a futsal NB I 21. fordulójának hétfői játéknapján; a szenvedő fél az újonc Veszprém volt.

A 19 mérkőzésükön 135 gólig jutó, ezúttal az utolsó tíz percre igazán felpörgő győriek ötödször szereztek tíz gólt a 2012–13-as bajnokságban.

A Berettyóújfalu második félidei gólerős játékával kiütötte a felsőházi rájátszásba már korábban bejutó Haladást, és megerősítette pozícióját a második helyen a szintén nyerő Gödöllő előtt.

A szegediek ellen kétgólos hátrányt ledolgozó sereghajtó MAFC utolérte a továbbra is rossz formában lévő DEAC-ot.

FUTSAL NB I
ALAPSZAKASZ, 21. FORDULÓ
RÁBA ETO–1. FC VESZPRÉM 10–3 (3–2). G:
Harnisch (9.), Hugo Martins (9., 23., 30., 31.), Fábio (20., 30.), Al-Ioani (22.), Dróth (40.), Bárdosi (40.), ill. Finta (13.), Vas (16.), Bakay (34.)
DEAC FUTSAL CLUB–GÖDÖLLŐI BIKÁK-V. PHITEN 4–7 (2–3). G: Kövér (8.), Varga D. (20.), Nagy I. (21.), Szabó Cs. (39.), ill. Biczi (8.), Nagy R. (13.), Belinszky (18. – öngól), Vidák (21., 35.), Szimcsák (25.), Szente (40.)
MVFC-BERETTYÓÚJFALU– SWIETELSKY- HALADÁS VSE 7–1 (1–0). G: Szabó P. (13.), Trencsényi (23., 27., 39.), Rábl (24., 38.), Szécsi (26.), ill. Németh P. (36.)
MAFC BME DOCLER AKADÉMIA–UTC FUTSAL TEAM SZEGED 3–3 (0–2). G: Öreglaki (22.), Fehér K. (27., 28.), ill. Juhász I. (5., 24.), Koncz (20.)