Futsal NB I: 7–0-ra vezetett a Nyírgyulaj, 7–5 lett a vége

K. B.K. B.
2021.08.23. 23:06
A Veszprém 7–5-ös vereséget szenvedett a Nyírgyulaj ellen (Fotó: FC Veszprém)
Négy mérkőzést rendeztek hétfőn a magyar első osztályú futsalbajnokság második fordulójában, amelyben a legérdekesebb mérkőzést a Nyírgyulaj és a Veszprém játszotta egymás ellen: előbbi 28 perc elteltével 7–0-ra vezetett, Matheus da Silva Ferreira sorozatban hat gólt szerzett, a meccs végeredménye mégis 7–5 lett.

A Nyírgyulaj a Nyírbátori Városi Sportcsarnokban fogadta a veszprémieket. A vezetést Csoma Alpár már az első percben megszerezte, majd Ferreira sorozatban a 4., a 7., a 11., a 23., a 26. és a 28. percben is betalált. A vendégek első gólját Rutai Balázs szerezte a 30. percben.

FUTSAL NB I
Nyírgyulaj–Veszprém 7–5 (Csoma 1., Da Silva Ferreira 4., 7., 11., 23., 26., 28., ill. Rutai 30., 38., Pál P. 33., Tatai 37., 39.)
SG Kecskemét–Kistarcsa 4–2 (Mánya 2., Sallai 4., Boznánszky 20., Risztics 33., ill. Kövesdi 12., Besnyő 26.)
TFSE–Debreceni EAC 1–4 (Fehér 27., ill. Siska 24., Harmati 33., 40., Rácz Zs. 35.)
Újpest FC–MVFC 1–2 (Suscsák 20., ill. H. da Silva 9., Tóth A. 20.)