DVTK: Fernandónak a mesterhármas sem elég? Vernes válaszolt!

2019.05.12. 09:07
A Budapest Honvéd szombaton 4–4-es döntetlent játszott a DVTK ellen hazai pályán a labdarúgó NB I 32. fordulójában. A mérkőzést követően a kispestiek részéről a csapatkapitány, Djordje Kamber, míg a diósgyőriektől a két ex-honvédos gólszerző, Prosser Dániel és Vernes Richárd értékelt az NSO Tv stábjának.

Furcsa meccset játszottunk. Jól kezdtünk az elején, majd kaptunk egy gólt a szünet előtt. A második félidőben aztán jött egy játékvezetői döntés, amit senki nem értett a stadionon belül. Sem a televízióban, sem pályafutásom során nem láttam ehhez fogható büntetőt. Lehet, hogy Danilónak nem kellett volna megfognia a labdát, de ez van sajnos. A három pont nem jött össze, ami a mai mérkőzésből nagyon hiányzott, főleg, hogy az Újpest is kikapott, de még van esélyünk a harmadik hely megszerzésére” – nyilatkozta a kispestiek első gólját szerző, Djordje Kamber a mérkőzést követően.

Ezért kapott tizenegyest a DVTK:

Prosser Dániel a diósgyőriek támadója elmondta, jó mérkőzést játszottak, nem erre készültek, de ami a leglényegesebb, hogy ponttal tudtak távozni a Honvéd otthonából. A 24 éves labdarúgó szerint az a fontos, hogy jelenleg nincsenek a kiesőzónában.

Nehéz mit mondani, elég furcsa eredmény született. Úgy gondolom, hogyha a Honvéd pályáján négy gólt tudtunk szerezni akkor ezt a mérkőzést illett volna győzelemmel befejezni. Hál' istennek a vonal felett vagyunk, és szeretnénk is ott maradni” – mondta a mérkőzést követően a mesterhármast jegyző Vernes Richárd.

Az, hogy mit reagált Fernando szavaira, aki nem volt maradéktalanul elégedett az ő teljesítményével, az NSO Tv videójából tudhatja meg.

LABDARÚGÓ NB I
32. FORDULÓ
BP. HONVÉD–DIÓSGYŐRI VTK 4–4 (Kamber 18., Danilo 39., N'Gog 71., Lovric 78., ill. Prosser 41., Vernes 49., 61., 84. – az elsőt 11-esből)