Nemzetisport.hu nyomtatott 2008.11.22 17:11 Frissítve: 2011.02.05 00:05

Ligakupa: a Fradi esélyt sem adott a Baktalórántházának

A Ferencváros könnyed győzelmet aratott a labdarúgó Ligakupa D-csoportjának 6. fordulójában a Baktalórántháza ellen.

A D-csoport másik mai mérkőzése, a Budapest Honvéd–Kecskeméti TE-ERECO találkozó 17 órakor kezdődik.
NSO-KISOKOS: Eddigi eredmények, a csoportok állása és a további program!

LABDARÚGÓ LIGAKUPA

D CSOPORT, 6. FORDULÓ
FERENCVÁROS–BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE 3–0 (1–0)
Albert-stadion, 300 néző. Vezette: Pánczél (Farkas B., Buktai)
FERENCVÁROS: Holczer (Megyeri, a szünetben) – Fülöp N., Short (Országh, 69.), Baranyai T., Sváb – Moussa – Deme (Nyilasi B., 79.), Brettschneider, Kulcsár D. (Szalai T., 11.) – Dramane, Bartha (Díaz, 75.)
Vezetőedző: Bobby Davison
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Nagy Z. (Sándor G., 62.) – Szenes, Mező, Bodnár J., Tolnai – Szilágyi K. – Kozma A., Kozma J. (Koskovits, 54.), Szabó M. (Tóth Sz., 72.) – Illés Gy., Marics
Vezetőedző: Kovács János
Gólszerző: Brettschneider (1–0) a 16., Baranyai T. (2–0) a 49., Fülöp N. (3–0) a 77. percben
Jó: Brettschneider, Dramane, Deme, Baranyai T., ill. Nagy Z., Kozma A.

Labdarúgó NB I JUDI ÁDÁM

Az Arsenal korábbi tízese szerint a Ferencváros kiemelkedik a jelenlegi magyar mezőnyből – exkluzív interjú a vb-ezüstérmes védővel.

2021.09.23 14:51:25

Labdarúgó NB I P. K.

Az előző két idényben a Fehérvár és az Újpest elleni meccsek után alapozták meg a címvédést.

2021.09.22 18:35:14

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nincs már veretlen csapat az NB I-ben, a címvédő nyerte a második fordulóból elhalasztott rangadót.