Női kosár NB I: az éllovas Sopron simán nyert a Pécs ellen

2019.03.26. 20:20
A címvédő Sopron az esélyeknek megfelelően simán, 20 ponttal győzött a PEAC-Pécs vendégeként a női kosárlabda NB I keddi mérkőzésén.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
19. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)
PEAC-PÉCS–SOPRON BASKET 55–75 (16–21, 18–12, 15–26, 6–16)
Pécs, 250
néző. V: Papp P., Győrffy, Tóth C.
PÉCS: VANLOO 8/6, Simon Zs. 9/3, Wentzel 6, Tetemondová 4, IMOVBIOH 10. Csere: BREWER 13/3, Ruják N., Gémes-Sarok 2, Tenyér 3/3. Edző: Meszlényi Róbert
SOPRON: Fegyverneky 6/6, Czukor 9/3, TURNER 9/9, DUPREE 21, Határ 9. Csere: T. Jovanovics 7, CRVENDAKICS 14/6, Casas, Honti, Varga K. Edző: Roberto Íniguez
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5–6. 4. p.: 11–11. 8. p.: 16–15. 13. p.: 20–24. 16. p.: 28–27. 18. p.: 30–33. 22. p.: 34–39. 28. p.: 46–54. 33. p.: 51–67. 37. p.: 51–72
Meszlényi Róbert:
– A Magyar Kupa nyolcas döntője után elvesztettük a ritmusunkat, s ezt kellett visszanyernünk. Nagyon örülök neki, hogy egy ilyen erős csapat ellen, mint a Sopron, sokáig szoros mérkőzést tudtunk játszani. Sok sikert kívánok ellenfelünknek az Euroligához.
Roberto Íniguez: – Kemény meccs volt, főleg az első félidő. Nem úgy teljesítettünk, mint ahogy vártam, kicsit olyan volt, mintha egy barátságos találkozót játszottunk volna. A második félidőre feljavultunk, folytatjuk a munkát tovább.NŐI KOSÁRLABDA NB I