Kosárlabda: Krivacsevics és Quigley szlovák bajnok lett

2013.05.01. 09:32
Szlovák bajnoki címet szerzett kedden a Kassa női kosárlabdacsapatával a magyar válogatott Krivacsevics Tijána és Quigley Allie.

A wbasket.hu szaklap tájékoztatása szerint a kassaiak hazai pályán 80–63-ra győztek a döntő utolsó, ötödik meccsén a Rózsahegy ellen, és 3–2-es összesítéssel nyerték a finálét. A sorsdöntő találkozón a tizedik bajnoki aranyát begyűjtő együttesből Quigley 24, Krivacsevics pedig 8 pontig jutott.

A két együttes részt vesz pénteken és szombaton a magyar-szlovák közös négyes döntőben, amelyben magyar részről a bajnok és kupagyőztes Sopron, valamint a Győr lép pályára Kassán.