Videó: a kolumbiai sztár kikerülte a bírót, majd lőtt...

2014.06.07. 09:48
Hat felkészüli labdarúgó-mérkőzést rendeztek magyar idő szerint szombat hajnalban. Portugália Bruno Alves 93. percben szerzett fejesével legyőzte Mexikót, Horvátország Ausztrália (1–0), Görögország Bolívia (2–1), míg Japán Zambia ellen (4–3) nyert egygólos különbséggel. Costa Rica 1–1-es döntetlent játszott Írországgal, míg Kolumbia magabiztos, 3–0-s sikert aratott Jordánia felett. A nap gólja ezen a mérkőzésen született, az olasz Inter légiósa, Fredy Guarín miután kikerült a bírót, védhetetlenül bombázott a jobb felső sarokba. Pompás fejesek, bombagólok, tökéletesen kijátszott akciók. Íme, az összes találat!

MEXIKÓ–PORTUGÁLIA 0–1

COSTA RICA–ÍRORSZÁG 1–1

HORVÁTORSZÁG–AUSZTRÁLIA 1–0

GÖRÖGORSZÁG–BOLÍVIA 2–1

JAPÁN–ZAMBIA 4–3

KOLUMBIA–JORDÁNIA 3–0

A világbajnokság házigazdája, Brazília 1–0-ra nyert Szerbia ellen, míg a német válogatott gól nélküli első félidő után 6–1-re kiütötte Örményországot.

BRAZÍLIA–SZERBIA 1–0

NÉMETORSZÁG–ÖRMÉNYORSZÁG 6–1

VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Kolumbia–Jordánia 3–0
(J. Rodríguez 42. – 11-esből, Cuadrado 83. – 11-esből, Guarín 89.)
Horvátország–Ausztrália 1–0 (Jelavic 58.)
Japán–Zambia 4–3 (Honda 40. és 75., Kagava 74., Okubo 90., ill. Katongo 9., Sinkala 29., Musonda 89.)
Costa Rica–Írország 1–1 (Borges 65., ill. Doyle 19.)
Görögország–Bolívia 2–1 (Kone 21., Kacuranisz 54., ill. R. Cardozo 70.)
Portugália–Mexikó 1–0 (Bruno Alves 90.)