Nem pótolják a Kínai Nagydíjat – hivatalos

A sanghaji verseny törlése decemberben vált biztossá, vezetőség akkor még azon dolgozott, hogy más helyszínnel helyettesítse.

Könnyen trükközhetnek a csapatok az emberi erőforrással

A munkatársak cégcsoporton belüli áthelyezésével egyszerűen kijátszhatják a szabályokat.

A Red Bull New Yorkban leplezi le 2023-as autóját

Már csak a Haas és az Alfa Romeo adós új autója bemutatásának dátumával.

A Mercedes eddigi stratégiai igazgatója lett a Williams csapatfőnöke

A 43 éves szakember Jost Capito helyét veszi át az angol istállónál.

A „sznob, kapzsi” csapatokra panaszkodik az Andretti

Nem fogadták kitörő örömmel, hogy az Andretti a General Motors háttértámogatásával csatlakozna a jövőben.

A Mercedes elárulta, mikor mutatja be 2023-as autóját

Az idén is Lewis Hamilton és George Russell versenyez a német színekben induló istállónál.

Hidegen hagyja az F1-et az Andretti-Cadillac közeledése

A csapatok vonakodnak a mezőny bővítésétől, többségük nem szeretné, ha a bevételek többfelé oszlanának.

Sorozatot készítettek Bernie Ecclestone-ról – videó

A sportág legismertebb vezetőjéről szóló nyolcrészes sorozatot két nap alatt adják le a Spektrumon.

Jöhet a Cadillac! Új amerikai csapat érkezne a mezőnybe

Az Andretti Global és a General Motors közösen működtetett csapattal beszállna a Formula–1-es világbajnoki sorozatba.

A Magyar Nagydíj a 2022-es év legjobb versenyei közé került

A száguldó cirkusz hivatalos Twitter-oldalán tartott szavazás szerint a tavalyi magyar verseny az év ötödik legjobbja volt.

Az Alpine bejelentette, mikor leplezi le 2023-as autóját

Az idény március 5-én a Bahreini Nagydíjjal kezdődik, előtte egy tesztet tartanak.

Minden szubjektív listán Max Verstappen tarolt

Amilyen döcögősen indult a holland klasszis 2022-es idénye, olyan domináns stílusban lett világbajnok.

Verstappen nyert az év utolsó versenyén; Leclerc legyőzte Pérezt

A monacóinak remek futama volt Abu-Dzabiban, és sikerült megszereznie az egyéni második helyet.

Verstappené az év utolsó pole pozíciója; a Ferrari a második sorban Abu-Dzabiban

A holland 228 ezreddel előzte meg Pérezt; míg a Mercedes az ötödik és a hatodik helyet foglalta el.

Pérez ugrott az élre az abu-dzabi időmérő előtt

A mexikóit a csapattárs és a két Mercedes követte, míg a Ferrari top 5-ön kívül a harmadik edzésen.

Verstappen vette át a vezetést Abu-Dzabiban

A holland 341 ezreddel előzte meg Russellt, míg a harmadik helyen Leclerc zárt.

Hamilton vezérletével a Mercedes kettőse nyitott az élen Abu-Dzabiban

A brit 220 ezreddel előzte meg a csapattársát, míg a harmadik Leclerc hátránya 255 ezred volt.

Verstappen és Hamilton összeütközött, Russell nyert Interlagosban

Russell első futamgyőzelmét aratta a Sao Pauló-i GP-n, amelyen kétszer járt a pályán a safety car.

A Red Bull eltaktikázta a sprintfutamot, Russell a pole-ban Interlagosban

Az első rajtkockából induló Kevin Magnussen az egy pontot érő nyolcadik pozícióban ért célba.

F1, 2022 ADATBANK

A vb állása, bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Megpihen a lángelme – nyugdíjba vonul a minden pozíciójában nagyot alkotó Ross Brawn

Pályafutása során 10 egyéni és ugyanennyi konstruktőri vb-címben játszott központi szerepet.

Szabálymódosítások, drámák és izgalmas csaták, de ismét Verstappen a bajnok –  a 2022-es év összefoglalója
Szabálymódosítások, drámák és izgalmas csaták, de ismét Verstappen a bajnok – a 2022-es év összefoglalója

Technikai változások, harcok a pályán és meglepetések jellemezték az elmúlt idényt a száguldó cirkuszban.

Ellentétes félidők – Sebastian Vettel kétarcú Formula–1-es karrierje

Karrierje elején négy vb-címet nyert, aztán jött a turbóhibrid éra, és kissé megkopott a varázs…

Zseni, aki csak a pályán tudta, hol a határ – Nelson Piquet 70 éves

A háromszoros világbajnok brazil autóversenyző nyerte 1986-ban az első Magyar Nagydíjat.

Örökké szeretik a Hungaroringet – öt pilóta, akinek áttörést hozott a Magyar Nagydíj

Itt nyert először Damon Hill, Fernando Alonso, Jenson Button, Heikki Kovalainen és Esteban Ocon.

Hamilton-mágia és emlékezetes elsők – számokban a Magyar Nagydíj

A két fő esélyes, Verstappen és Leclerc még nem nyert a Hungaroringen.

Keresztül-kasul Amerikán – térképen az USA összes versenyhelyszíne

Most, hogy amerikai kézbe került az F1 irányítása, pályára kerülhet a futam – rögtön többre is.